Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter szerintetek...

Jakab Péter szerintetek élvezi, amikor a Parlamentben a melósok vezetőjét alakítva igencsak durva stílusban jól odamondogat Orbánnak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 11:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, Jakab Péteren látható, hogy élvezi ezt a szerepet.
Nem. Jakab Péteren látható, hogy legbelül szégyelli hogy ezt kell tennie azért, hogy helyet kaphasson a Gyurcsány-listán.
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

ezt csak jakab tudja


és szerinted orbán még tud tükörbe nézni, vagy borbélyhoz jár?

2021. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Minden magyar ember élvezi.
2021. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
#2 Nem tudom te hol látsz ilyet, a normális magyar emberek szégyenlik, hogy egy Jakab féle pojáca ott ülhet a Parlamentben képviselőként.
2021. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Jakab egy faparaszt.

A múltkor is szépen lassan, sípolva tolat a munkagép, ő is tuti, hogy hallotta, látta.

Mit csinál ilyenkor egy NORMÁLIS ember, aki engedély nélkül egy építési területen videózgat? Arrébb megy 3 métert, aztán hagyja szépen elhaladni a melóst, aki csak éppen a dolgát végezte .

Nem, ő DIREKT ott maradt, aztán DIREKT balhézott. Szerintem nagyon ócska, amit és ahogy csinál, de valószínűleg sok szavazatot vesztett. Úgyhogy hajrá faparaszt!!

2021. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Jakab persze, hogy elvezi ... megigerte a borsodi kocsmas haveroknak ... azok meg ott vigyorognak a tv elott :)
2021. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Engem az érdekelne, hogy Jakab hol definiálta magát a melósok képviseljeként, vagy vezetőjeként.
2021. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
#3 te honnan tudhatnád hogy a normális magyar ember mit gondol?
2021. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Azért nem semmi, hogy pár perc alatt el lehet tüntetni azt a kommentet amiben rámutatok arra hogy a cigányozós illető rasszista meg fasiszta, ellenben maga a cigányozós komment azóta is ott virul érintetlenül.
2021. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

9

a tények makacs dolgok

2021. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12%
Jakab nagyon gyenge: ha én lennék a parlamentben, Orbán nyüszítve jönne be - ha merne!
2021. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!