Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a felvilágosítás órákon...

Ha a felvilágosítás órákon nem szabad megemlíteni a melegeket mondván propaganda, be kéne tiltani a hittant is hiszen a szülő joga hogy mire neveli a gyermekét. Szerintetek is el kéne takarodjon a hittannak ezen elv alapján az oktatásból?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 12:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk (meg az emberek többségének) a karácsony és húsvét rég nem a vallásosságról szól. Néhány szabadnap, amikor összeül a család, jókat eszik és ajándékokat adunk egymásnak. Jézus, a kereszténység szóba se kerül. Amúgy én már azzal sem értettem egyet, hogy bevezették a hittant. Szóval igen, betiltanám ezen az alapon.
2021. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%
A felvilagositasi orakon ... mire oda kerul a dolog ... a gyerekek mar szinte felvilagosultabbak mint maga a tanar! :)
2021. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
10%
Téged kéne már betiltani.
2021. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
35%

Pirul az arca a biosz tanárnőnek egy órán rögtönzött bemutatón! :DDD


Magyar órán, fiú osztálynak, egy mini szoknyás fiatal tanárnő:

"Mit állítok?!"


Mire az első sorokból néhányan félhangon mormolva:

"F*szt!"

2021. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%
Szexualitas osztonos dolog! Senkit nem kell ra tanitani, az allatvilagban sem. Erzekenyiteni sem kell. Egyaltalan nem kell ebbe beleszolni, ez egy ongerjeszto es onmegvalosito dolog. Tok maganugy!!! :)
2021. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
80%

Én sem szeretném ha a jövőben a gyerekeknek hittant kéne hallgatnia az iskolában.

Ez mi ha nem erőltetès?

Nem a vallastól,hittől lesz valami jó ember.

Irodalom órán mű elemzés közben találkozzon a biblival a gyerek. De ezen kívül ilyen kötelező hittèrítès ne legyen már.

Ha én is eldönthettem gyerekkènt és felnőttként miben hiszek, akkor a gyerekeknek is ugyan úgy joga van az ilyen meséket elutasítani.

Nem is megtiltásnak neveznèm,ha kíváncsi rá menjen el mint választható külön óra , de rábeszélni biztos nem fogom. És tiltakozók az ellen,hogy ez Kötelező legyen.

Inkább biológiát, ès a természettudományt kéne komolyabban venni. Azt kéne megszerettetni a gyerekekkel.

2021. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
23%
Úgy beszéltek mintha a hittan kötelező lenne.
2021. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
11%

16-os!


Tudod?! Allamalapito Szt.Istvan eleg regen meghatarozta Magyarorszag kereszteny mivoltat! Lehet regen volt, de te ma ugyan azon a Magyarorszagon szulettel es elsz! Ezt ne felejtsd el soha.

2021. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
52%

Szexuális felvilágosításra sajnos a mai napig szükség van, mert nagyon sok a prűd ember aki a gyerekèt nem kèszíti fel

Akkor a szülők vegyenek részt ilyen és próbálják tovább adni a gyereknek ha maguktól nem megy

Vagy 18 éves korig Tilos a gyereknek a szexre gondolni?

Vagy kitalálom, mivel ez a keresztény maszlag megy manapság, házasságig nincs szex? Ugye?


Bűn a gyereknemzesen kívül szexelni a fideszesek szerint?

Csak azért szexeljünk ha gyereket akarunk csinálni,ugye? A fieszesk hithű keresztény emberek az erkölcsössèg megtestesítőí, mint borkai és Szájer

2021. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%

18-as! Akkor nekem kötelező isten hívő kereszténynek lennem?

Régen boszkányt is égettek. Azt is kövessük? Fejlodott az emberiség, a tudomány. Minden pontját cáfolni lehet a sza.ros bibliának.

2021. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!