Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van értelme egy olyan lehallga...

Van értelme egy olyan lehallgatási ügy mellett tüntetni, amire az ég világon semmi bizonyíték sincsen?

Figyelt kérdés
Azt hiszem ma lesz a tüntetés. Van egyáltalán bármi értelme ?

2021. júl. 26. 14:41
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
23%

#24

Ki a sz*rt érdekel, hogy kiket hallgattak le? A javuk egyébként is hazugság, csupa noname figura.

Engem az érdekel, hogyha ez olyan k*rva nagy botrány, akkor a felelősök nevei hol vannak?

2021. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
85%

"Engem az érdekel, hogyha ez olyan k*rva nagy botrány, akkor a felelősök nevei hol vannak?"


Engem is érdekelne ez. Kár, hogy az illetékesünk 2 hét nyaralásra ment és nem tud vizsgálatot elindítani és kár, hogy a nemzetbiztonsági ülés sem jött össze néhány politikus hiánya miatt. Gondolom ebben együttérzünk, hisz mindketten a felelősökre vagyunk kíváncsiak...

2021. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
16%

32

Az egész ügyön látszik, hogy a nyári uborkaszezon miatt bedobtak egy ilyen szürke kamuügyet. Csak megszívták, mert senkit nem érdekel, meg ugye gyanusítottak sincsenek egy darab sem.

2021. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
83%

"Az egész ügyön látszik, hogy a nyári uborkaszezon miatt bedobtak egy ilyen szürke kamuügyet."


Aham, ezért indítanak vizsgálatokat a különböző országok, aham.


"Csak megszívták, mert senkit nem érdekel"


Mármint a fideszeseket nem érdekli, de ezt megszokhattuk. Államosítanak? Nem érdekel titeket. Privatizálnak? Nem érdekel titeket. Hazudnak? Nem érdekel titeket. Ez csak egy újabb strigula a sok közül.


"meg ugye gyanusítottak sincsenek egy darab sem."


Az én gyanúsítottam a fidesz, milyen kár, hogy minden ellenőrző szerv velük van kitömve, vagy fel vannak rá hatalmazva, hogy ellehetetlenítsék őket. De te csak tapsikolj csak, ugyanaz történik és ugyanazt a birkaszellemet követed, ami és akik szerint Rákosi idejében sem voltak ártatlanok és elhurcolások, csak bűnösök és büntetések és a kornak megfelelő Soros bérencek.

2021. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
76%
33: ezért kért információt a bizottság, amit a fidesz blokkolt valamiért, holott el is ment oda a miniszter, ott volt, csak meg kellett volna hallgatni, mit mond, de valami okból nem akarták
2021. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!