Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tehát akkor most kimondhatjuk,...

Tehát akkor most kimondhatjuk, hogy Gyurcsány Ferencnek teljesen igaza lett a kínai vakcina ügyében?

Figyelt kérdés

A 60 év felettiek harmadánál, a 80 év felettiek felénél semmilyen antitest nem alakult ki a kínai vakcinától. Tudom lesznek köztetek olyan válaszolók akik "aki 80 éves az haljon máá meg, ne kelljen a nyugdíjat fizetni utána váá". Ez Magyarország, tudom hogy itt sok az ilyen ember. Viszont az én nagyszüleim 80 fölöttiek, és ugyanúgy szeretem őket mint amikor még 60 évesek sem voltak.

Tehát akkor kimondhatjuk, hogy Gyurcsány Ferenc egész végig a jó ügyért szónokolt a kínai vakcina ellen? Hiszen az EU figyelmeztetett, hogy ez lesz. Továbbá teszt vakcina, tehát a fiatalokban is ki tudja mi fog kialakulni tőle évek múlva (bár mondjuk ez minden vakcinára elmondható). Csak az a különbség, hogy a kínai vakcinát a kínaiak rajtunk tesztelik, a Nyugatiakat pedig már előttünk letesztelték másokon.


link: nézz utána, ezer hírportál lehozta a fent leírtakat



2021. júl. 26. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

"Szívesen."


-Feri

2021. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Természetesen Gyurcsány úrnak mindig igaza van.

De ettől függetlenül én jobb szeretem, ha tudósok nyilatkoznak és tudósok döntenek tudományos kérdésekben.

2021. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Inkább vak tyúk is talál szemet alapon vélatlenül eltalálta, hogy a kínai vakcina nem a leghatásosabb, de a másik tippje nem jött be, mert azt mondta, hogy az orosz se jó, pedig az a legjobb az összes közül. Mindenesetre a kínainak van a legkevesebb mellékhatása.
2021. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerinted melyik nem teszt vakcina?
2021. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Pár év múlva fog kiderülni hogy melyik vakcina a leghatásosabb.
2021. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Utálom kommunista Kínát de ez egy kamu kérdés.

Kinai vakcinát világszerte használják. Van ahol jó eredményekről és van ahol kevésbé jó eredményekről jelentenek.

Sok esetben azokat a halálozásokat is a felszámolják a vakcinának akik nem oltatták be magukat.

Mi a Pfizert kaptuk. Nem kötelező a kínai vakcina. A lényeg, hogy oltasd be magad. Kérd a Pfizert.

2021. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
2: így van, ezért nem Szíjjártónak kellene eldönteni, hogy melyik vakcinával olthassanak
2021. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%

Nem, Gyurcsány ebben is kárt okozott. Sokkal jobban tombol most a járvány azokban a nyugati országokban, amelyek nem voltak olyan gyorsak az oltakozásban, mint Magyarország. Mert nem használtak keleti vakcinákat. Az EU megint csődöt mondott, lassú volt a vakcinabeszerzése. A lényeg a gyors oltakozás volt, mindegy, milyen vakcinával, mert mindegyik hatásos, ezzel szinte teljesen sikerült eltüntetni a járványt Magyarországon. (Most persze megint behurcolják, de ez más tészta). Ezt támasztják alá nem csak a kínai, de a magyar és emirátusbeli adatok is. Idős korban mindenkinek gyengébb az immunrendszere, ez más vakcinákra is igaz, ebben semmi meglepő nincs. Meg abban sem, hogy semelyik vakcina nem ad 100%-os védelmet. Lásd:


"Rusvai Miklós: Az AstraZenecával oltottak ötödénél nem alakul ki megfelelő védettség"


[link]

2021. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7-es, nagyon ott a pont
2021. júl. 26. 18:17
 10/10 mindentudó99 ***** válasza:
73%
Valóban van igazság abban amit írsz kérdező. De mivel nyugatról nem jött vakcina még a kevésbé jó kínai is jobb volt a semminél. Most már van bőven mindből.
2021. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!