Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent a nemzeti konzultác...

Mit jelent a nemzeti konzultációs kérdőív első kérdése, hogy Magyarországot meg kell erősíteni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy én vagyok a hülye, de ezt a kérdést nem értem. Mit akar tenni a kormány, hogy megerősítse Magyarországot, amit normál esetben nem kellene megtenni? Mit jelent az, hogy Magyarországot meg kell erősíteni? Többet kell sportolnunk, hogy erősebbek legyünk?

2021. júl. 27. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Ki kell csapnod magad mint az ólomajtó
2021. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

"Vannak, akik szerint a járvány után a világ sok tekintetben megváltozott, egy veszélyesebb korszak kezdődött. Magyarországot meg kell erősíteni, hogy meg tudjon felelni az új kihívásoknak. Mások szerint minden újra olyan lesz, mint a járvány előtt, így nincs erre szükség. Ön mit gondol?"

Kérdező, szerintem fuss neki még egyszer a kérdésnek!

Nem azt kérdezik, hogy HOGYAN kell megerősíteni az országot, mert ezt ők tudják, az ő dolguk megtenni.

A kérdés az hogy SZERINTED szükséges-e megerősíteni - és folytatják is hogy érthesd mire gondolnak: "hogy meg tudjon felelni az új kihívásoknak".

Ha nem megy nagyban, akkor gondolj arra amit nagyanyád is mondott régen: meg kell erősíteni a szervezetedet, hogy könnyebben le tudj győzni egy betegséget. Azt, hogy hogyan kell megerősíteni, azt nyilván ő sem ismételgette minden esetben, gondolom ettől még értetted hogy biztos azt akarja hogy egyél többet, egyél gyümölcsöt és hasonlókat. Akkor is el tudtad dönteni, hogy SZERINTED is szükséges-e megerősíteni a szervezetedet vagy sem, most is döntsd el!

Ha nem megy, akkor ugord át és birkózz meg a következő rendkívül bonyolult kérdéssel!

2021. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2: De ha nem írják le hogy hogyan gondolják, akkor hogy válaszoljak rá? Mert ez így egy általános blabla csak, amire egyértelműen nemmel kell válaszolni, hiszen ha nem mondják meg hogy hogyan, akkor abba szerintük bármilyen diktatórikus intézkedés beletartozhat, aztán meg majd hivatkoznak rá, hogy de mi akartuk.
2021. júl. 27. 14:58
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
#3 Az emberek általában el tudják dönteni. Ha neked nem megy, nem kell rá válaszolni!
2021. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem jelent semmit. Csak Orbán játssza az eszét, az egész konzultáció erről szól.
2021. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyik se jelent semmit. Ezek nem kérdések, hanem propaganda és elterelés a valós problémákról(pl Fundan, lehallgatás, szegénység). Meg már megint harcolhatnékja van a vezérnek.
2021. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Kerdezo teljesen igazad van. Kettes meg... hat en nem szeretek cimkezni, igy inkabb nem minositem. Annyira azonban felhivnam a figyelmed kettes (bar ketlem, hogy eljut az agyadig), hogy lehet, hogy ez neked furcsa, de vannak emberek, akik szeretik tudni mire mondanak igent.
2021. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
#2; Elozo vagyok, meg annyit, hogy a peldad is ramutat arra, kiskorunak tekinted magad es gyamkent tekintesz a valasztott vezetore. Egy felnott, szavazojoggal rendelkezo embernek ennel nagyobb elvarasokkal kell rendelkeznie. En ugyan ellenzek mindenfele cenzust, de a tamogatok teged ervkent hasznalhatnanak.
2021. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
ez a kérdés akár a többi is, baromság
2021. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#7: Teljesen igazad van. Pont ez a problémám nekem is, hogy nem derül ki belőle semmi konkrétum. Szeretném tudni, hogy mihez kérik az áldásom. Mert Magyarországot megerősíteni mindíg is szükséges nem csak most, de ha a járványra hivatkozik a kormány, akkor az eddigi tapasztalatok alapján félő, hogy ez nem az lesz, amire mi gondolunk.
2021. júl. 28. 08:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!