Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod a demokráciát?

Támogatod a demokráciát?

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 16:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

A 70-es években a perzsa sah, amikor afelől érdeklődtek külföldi politikusok, hogy miért nem vezet be demokráciát, azt felelte: "Ha az irániak megtanulnak úgy viselkedni, mint a svédek, én is úgy fogok viselkedni, mint a svéd király."


Sajnos Magyarországon is ezt érzem

2021. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És a svédek hogyan tanultak meg úgy viselkedni? Maguktól, vagy a vezetőség terelte őket ebbe az irányba?
2021. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Norbán ***** válasza:
81%

Így van! A fejnek kéne irányítani nem a seggnek!


Csak nálunk a segg van a fej helyén...

2021. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt a diktatúrát szeretem amit Orbán csinál. Tök jó mert úgy lehúztuk az uniós forrásokat hogy ihaj. A sógorom?.. egyből lecserélte a régi kopott diesel Mercedes-t, én pedig jóformán nem csináltam semmit évekig és most sem és mégis dől a lé. Az ír whiskey-re esküszöm!
2021. aug. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!