Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt a videót látva marad még...

Ezt a videót látva marad még valaki aki nem helyesli a gyermekvédelmi törvényt?


2021. júl. 28. 23:48
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
75%

Ha ilyen extrémekkel dobálózunk, akkor olyat is linkelhettél volna, hogy egy apa megerőszakolja a lányát. Mit csináljunk? Tiltsuk be az apákat? Nyílván nem, mert ez egy szélsőséges példa.

Attól, hogy nem beszélünk az LGBTQ+-ról, még nem tűnnek el a melegek. Annyit érünk el, hogy mégnagyobb lesz az utálat ebben az országban. Szerintem elég gáz, hogy már az ókori görögök is elfogadóak voltak, mi meg a 21. században is egy ilyen fekete-fehér, jó-rossz gondolkodást követünk.

2021. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

11: a különség a pedofil meg eközött annyi, hogy az utóbbit a legsúlyosabban bünteti a törvény, míg ezt a a videóban láható megrontást ünneplik.

De akkor ezek szerint te sem helyesled, amit a videóban látsz? Támogatod vagy sem? Erre adj egy egyértelmű igent vagy nemet.

2021. júl. 29. 00:43
 13/46 anonim ***** válasza:
48%

#11

Nem az apákat kell betiltani, hanem a nemi erőszakot büntetni.

Arra milyen törvényt lehetne hozni, hogy a videóban látható precedens ne jelenjen meg? "Lehessen a transzszexuálisoknak gyereke, de legyen kötelező a gyerek nemét meghatározni, és az apukna ne rakhassa a gyermeke szájába a csecsét." Ez így jól hangzik?

Vagy legyen a törvény az, hogy a transzszexuálisoknak ne lehessen egyűltalán gyereke? Szerintem inkább ez, mert a transzszexuálisok túlságosan abberáltak a gyerekneveléshez. Valószínűleg nem mindegyik ilyen degenerált, mint a fentiek, de ha csak minden ötödik, már bőven megérte.


Az ókori görögjeid meg annyira elfogadóak voltak, hogy elfogadták a rabszolgatartást is. Nehogy már ők legyenek a példa.

2021. júl. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá a görögökhöz meg rómaiakhoz, mert a retardáltak mindig erre szoktak hivatkozni, hogy ott sem volt soha legális a melegházasság, sem a gyerkmeknevelés. Ez megvan a sok haladárnak? Hoppá.
2021. júl. 29. 00:47
 15/46 anonim ***** válasza:
68%

12)


11-es vagyok, nem, nem helyeslem a videót. Nyílván rossz a gyereknek tesztoszteronnal telepumpált tejet adni. Egy másik dolog, amit nem helyeslek: terhesség alatt dohányozni és alkoholt fogyasztani. Ugyanúgy rossz a gyereknek. Van ellene törvény? Nincs. Pedig elég sok az alkoholista és a nikotinfüggő hazánkban. Ugyanúgy, ahogy a felelősségteljes anya nem dohányzik terhesség alatt, a felelősségteljes transz-szülő nem szoptatja hormonos tejjel a gyerekét.

2021. júl. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként kérdező, meséld már el, hogy itthon ezt miért ne tudná megtenni egy transznemű pár. Szülhetni szülhet, az nem törvény ellenes.
2021. júl. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
81%

Az ókori görögök nem tettek különbséget a meleg és hetero szerelem között.


"The ancient Greeks did not conceive of sexual orientation as a social identifier as modern Western societies have done. Greek society did not distinguish sexual desire or behavior by the gender of the participants, but rather by the role that each participant played in the sex act, that of active penetrator or passive penetrated."


Akkoriban a házasságnak nem a szereteten volt a hangsúlya. Inkább a vagyon és az utódok miatt házasodtak, tehát nem azért nem láthatunk példát meleg házasságra, mert nem lett volna elfogadott, hanem nem volt értelme, hisz úgy nem voltak utódok.


Ha esetleg meg tudod cáfolni, és neked van igazad, kérlek valami forrást jelölj, ami szerint törvénytelen és megvetett volt egy melegházasság. Ha ez tényleg így van, beismerem, hogy tényleg csak felületesen informálódtam ebben a témában és neked van igazad.

2021. júl. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
53%
*elfelejtettem odaírni, wikipédiáról másoltam be a görögök nézőpontját a szerelemről
2021. júl. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Érdekes megfigyelni, hogy kizárólag a tesztoszteronnal van bajod, véletlenül sem azzal, hogy abból a gyerekből mi lesz két ilyen degenerált mellett. Aki azt se fogja tudni, hogy anyja vagy apja van vagy mivan... ti tényleg közveszélyes gyermekmegrontók vagytok, pedrig őszintén szólva még a amikor kihozták a törvényt veletek éreztem együtt. De ellenetek tényleg küzdeni kell, mert már rég messze túllépitek a józan észt.
2021. júl. 29. 01:19
 20/46 steven95 ***** válasza:
82%

Kérdező. Te vagy a 100. vagy egyedül Te vagy 100-adszor, aki "velünk volt, de a válaszokat látva átpártolt". Tudjuk, hogy a kérdésed előtt sem voltál velünk.


Ami a videót illeti:(melegként monom aki pride-ra is kiment, csak hogy meg tudd jobban ítélni a hozzászólásom):


Egy transz nő, aki nem is szülte a gyereket és a nem-funkcionáló melléből akarta szoptatni őt, kész agyrém. LMBTQ ember is lehet IQ hiányos. Ennek semmi köze a transzneműséghez.


Bár azon vannak kiakadva, hogy nem a transz nőt akarják anyaként feltüntetni (ami szerintem is sajnálatos), de míg ők ragaszkodnak a megélt nemükhöz, a gyerek anyakönyvébe nem akarják felvitetni a nemét ill. nem akarják megmondani az anyjuknak, hogy milyen nemű a gyerek? Borzasztó téves felfogás, ha azt gondolják mert ők nemi diszfóriában éltek, mostantól nem lehet valakit lánynak, fiúnak besorolni.


A törvény még mindig pedofil törvény. És a "homoszexuális tartalmat" helyezi 18-as karikába ill. lehetetleníti el a 18 év alatti serdülők szexuális felvilágosítását a nemi orientáció sokszínűségét figyelembe véve, mert tény hogy vannak közöttük LMBTQ emberek. Ahogy én is 10 éves korom óta tudom magamról.


A (műtéti) nemi átalakítást még mindig csak 18 év felett végeznek. A transz kérdés persze eggyel nehezebb. De a törvény egy teljesen szükségtelen tiltás. Aktív és folyamatos diskurzus folyik a nemi diszfória kezelésének metódusait illetően. A törvény csak elfolytja a társadalmi vitát, semmivel sem támogatja egy elfogadható nemváltási folyamat (nemzetközi) szakmai kialakítását, és gyűlöletet kelt kb 1000 ember ellen ma MO-on, egyértelmű szavazatszerzési célból.


Klassz kis link, pár kérdésre válaszolva:

[link]

2021. júl. 29. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!