Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is Orbán Viktor...

Szerintetek is Orbán Viktor kémked a magyarok útán???

Figyelt kérdés
Tudjátok hallotam hogy Orbán Viktor meg vett egy kémprogramot ami segítségével belenézhet minden magyar ember levelezéseibe meg fotoiba sőt ha akarja a készüléknek a kameráját is be kapcsolhatja!

2021. júl. 29. 19:38
A kérdező szavazást indított:
Orbán Viktor nem kémked a magyarok útán!
Orbán Viktor kémked a magyarok útán!
Nem tudom!
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
És ennek mi köze a tudományhoz?
2021. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Sanszos.


Multkor amikor setaltam a parlamentnel el, lattam a fejen egy ilyen fejhallgatot, nagyon hallgatott valamit a MINIszterelnok ur.


Egy hetre ra na mit hallottam? "Lőrinc! Tekerd má' fel azt a gyászos 17-es csatornát, nem hallom mit mondd az ember!", erre valami 55 eves hangon megszolal egy masik ferfi "JÚ VAN MÁ, JÚ VAN MÁ.. Andikám, mindjárt folytatjuk, várjál itt meg."


Azota amikor csak tudom a net kabelt kihuzom a lakasbol.

2021. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az már nagyon nem tudja, hogy ki-mi után kémked valójában.
2021. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Csak a rosszul helyesírókat térképezíííí fel.
2021. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4. ezen az oldalon azert szeretek helytelenűl irni mert tudom hogy ugyis van valaki akinek ez szujra a szemet!!

Háá!!!

2021. júl. 29. 23:30
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Eleve minden ország érdeke, hogy kémkedjen különböző okok miatt. Ha nem kémkedne az lenne a baj. A titkos információ szerzés mindig szükséges főleg sűlyos bűncselekmények esetén (kábítószer, fegyver, terrorizmus, pedofilia stb.) esetén. Ami problémás, hogy a hazai jogszabályok túl lazán veszik a magyar állampolgárok ellen bevethető titkosszolgálati eszközöket, és már csak halvány gyanú esetén is elrendelhető a tiktos megfigyelés. Itt amiről most a napokban szó van, és az ami nem helyes, hogy ellenzéki politikusok és ellenzékhez köthető újságírók ellen is folyt titkos információ szerzés. És a legnagyobb probléma, hogy ez jogszerűen történhetett.
2021. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6. A válaszod hasznos!

Nézmán van valaki aki a kérdésemre válaszol és nem pedig a helyesírásomrol mondja el a véleményét.

Köszönöm szépen!

2021. júl. 30. 12:03
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]

(Én erre gondoltam)

2021. júl. 30. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!