Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csináltatok volna másképp...

Mit csináltatok volna másképp az utóbbi 1-2 évben, ha tudtátok volna, hogy Orbán Viktor éppen lehallgat titeket? Már változtattatok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 22:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Semmit. Most, hogy már az EU is engedélyezte szintén nem változatok a szokásaimon.
2021. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Halkabban szexeltem volna.
2021. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Először is hangosan köszötem volna a lehallgató elvtársnak. Most már figyelek erre is.
2021. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
44%

A rendszer szintű paranoia olyan szintre jutott hogy mindenkit lehallgatnak. Legyen fideszes vagy ellenzéki.

Visszatértek az 50-es évek. Már csak a vasfüggöny hiányzik. Bár délen már megvan a az meg csak idő kérdése hogy teljesen körbekerítsék az országot.

2021. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem a lehallgatás a ciki, hanem az, ha kiderül...

Ez nem magyar sajátosság, minden ország kémkedik, még a szövetségeseket is lehallgatják, ott volt pl a blama, amikor kiderült, hogy az Angela Merkelt lehallgatta a dán, és az USA titkosszolgálata is.

Tehát nem az a blama, hogy lehallgatták, hanem az, hogy kiderült.

Vissza térve az itthoni blamához, nálunk is megy a lehallgatás, adat gyűjtés, bárki is legyen a miniszterelnök, a titkosszolgálat adatokat gyűjt ellenségről, szövetségesről.

Az viszont hülyeség, hogy mindenkit lehallgatnak, 1 százalék sincs, aki érdekes, ők viszont legyenek tisztában azzal, hogy kém,kémkedhetnek utánuk, éljenek úgy, hogy ne legyenek támadhatóak

2021. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
Mindennap recskáztam voona a képére.
2021. júl. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem készültem sem terrorcselekményre, de még ellenzéki tüntetésre sem hogy lehallgassanak.
2021. júl. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
39%
Többet beszélgettem volna VELED!!😉🤫🤫
2021. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!