Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a megváltó Jézus Krisztus...

Ha a megváltó Jézus Krisztus újra eljönne közénk, és véletlenül pont bemenne a Fidesz frakcióülésre, mit mondana ott nekik?

Figyelt kérdés
Megdícsérné őket, hogy olyan szépen betartják a keresztyén tanokat?
2021. júl. 30. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
semmi jót , aztán körülnézne a menő modern nagyvilágban és rájönne hogy a fityes kevésbé perverz mint a többi
2021. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
"Jézus bement a templomba, és kiűzte onnan, akik a templomban adtak-vettek."
2021. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Mivel arab bevándorló, azonnal lekapcsolnák, és vagy börtönbe dugnák, vagy kiutasítanák.
2021. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Felmondok!"
2021. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ismét a keresztre feszítést, mint EZEKET...
2021. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
"Távozzatok tőlem, átkozottak, az örök tűzre, amely az ördögnek és az ő angyalainak készült. Mert éheztem és nem adtatok enni, szomjaztam és nem adtatok inni, idegen voltam és nem fogadtatok be, mezítelen voltam és nem öltöztettetek föl, beteg voltam és fogságban, és nem látogattatok meg engem." (Erre azok is megkérdezik: ‘Uram, mikor láttunk téged éhezni vagy szomjazni, mint idegent vagy mezítelenül, betegen vagy a fogságban, és nem szolgáltunk neked?’ Akkor ő így felel majd nekik:) "Bizony, mondom nektek: amikor nem tettétek meg ezt egynek e legkisebbek közül, nekem nem tettétek meg." /Mt 25,41-45/
2021. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd hulye lesz ide jonni, amikor siman mehet Koreaba is :)))
2021. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2021. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!