Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Fideszre nem akartok...

Akik a Fideszre nem akartok szavazni, de az Ellenzék összefogás sem üti meg a igényszinteteket! Mit fogtok tenni választáskor?

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Nem megyek el
Elmegyek, érvénytelenül szavazok
Elmegyek, szavazok egy 3. pártra
24 szavazat
1 2
 1/11 árokpart ***** válasza:
63%
Reméléhetőleg alkotmányozunk majd a Kossuth téren.
2021. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Fideszre fogok szavazni, mert nem annyira rossz most, mint ami utana johetne. Valojaban nem erdekel a politika, nem is kovetem az esemenyeket ... de jelenleg nem elek rosszul. Nem lenne jo ha megvaltozna - tetszik az eletem :)
2021. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem volt vmi nehéz döntés. Mivel a fideszt nem akarom így csak az összefogásra tudok szavazni, nyerjen bármelyik is. Ha pedig 3.ra szavaznék, akkor közvetve a fideszre szavaznék, mert a kárba ment szavazat a fideszt segíti. Szóval nincsen nagyon mit tenni.


Amúgy ami idegesítő az összefogásban, hogy külön kampányolnak, nem pedig pedig együtt, pedig most már az eu kilépés a tét, már nincsen helye politikai játszmáknak ekkora veszélyben, mint amit a fidesz jelent Magyarországra.

Meg a populista ostobaság, alapjövedelem téma...ahelyett hogy a szakszervezetek megerősítéséről pampognának. Mert aki nem véglény, az tudja, hogy erős szakszerv=magas fizu.

2021. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Kétfarkuak!
2021. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Baloldali vagyok,de erre a liberális-neonáci ellenzékre nem fogok szavazni..Ezek ha nyernek akkor 2022 őszén előrehozott választással visszajön a Fidesz 4/5-el..Azt meg nem akarom...Bocs de gerincem még van...Akkor vagy a kutyák vagy senki..
2021. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Én már tavaly eldöntöttem hogy a Mi Hazánk Mozgalomra fogok szavazni, Toroczkai László videó abszolút meggyőztek.
2021. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 árokpart ***** válasza:
16%
6-os Igen valóban meggyőzőek viszont újra elkövetik azt a hibát, hogy lényegről nem beszélnek és félő, hogy nem is úgy kormányoznának. Nem beszélnek a vidéki egyszerű földművelésből élni akaró emberek terményeinek piacra jutási lehetőségeinek könnyítéséről . Sajnos úgy néz ki, hogy Laci is csak a kommunikációjában hangoztatja a vidéket.
2021. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Elmegyek trollkodasbol a FIDESZ-re szavazni.
2021. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Valószínűleg egy 3.
2021. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Mi hazánk mozgalomra fogok szavazni!
2021. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!