Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidderek hogy fésülik össze...

A fidderek hogy fésülik össze Viktor ájtatos antikommunizmusát azzal, hogy a jelenkor legutálatosabb, nyíltan tömeggyilkos diktatúráit folyamatosan bevédjük, érdekükben vétózunk?

Figyelt kérdés
Már számolni sem tudom hány EU-s Kínát vagy Oroszországot elítélő nyilatkozatot vétóztunk meg, egyenként vagy hármat-hármat biztosan. Észak-Korea és Türkmenisztán mikor kerül sorra?

#krumpli #vétó #fidderek
2021. aug. 2. 01:59
1 2
 1/13 Akitakarsz ***** válasza:
15%

Alapvetően itt amúgy van egy olyan tévhit hogy Kína egy kommunista ország.

Kína krvara nem kommunista és Észak Korea sem az.

De egyébként ilyet ne kérdezz mert normális válasz nem fog jönni fideszes részről.

Egyszerűen nem hallják meg ezeket a dolgokat vagy azt mondják: Még Gyurcsány jobb volt?

2021. aug. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Most nem értem mi a baj a baloldallal? Értem , én is jobban örülnék , annak , ha nem kínaiaknak lenne ott egyetem , de az hogy mindig utálják , amit viktor csinál. Viktor hozta a vakcinákat , jött az oltás ellenes kampány , kiderült , hogy jót tett a zorbán , akkor meg azért háborottak fel , hogy miért csak akkor miért nem hamarabb. Egyszóval nem azzal van a baj , hogy kinek épül , hanem az , hogy a zorbán csinálná , ha keri geri ezt csinálná , akkor elfogadná , de ha a zorbán nem jó. Sokan csak orbán fóbiások , nem érdeklik őket igazából az egyetem csak az , hogy a zorbán szeretné és ha a zorbán azt szeretné az rossz. És gyakran felhozza a baloldal , hogy megy a gyűlölet kampány , de nem veszik észre , hogy ők is ezt csinálják? Jó videó róla : [link]
2021. aug. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Kína krvara nem kommunista és Észak Korea sem az."


Ez csak a kortárs fotelkomcsik szőrszálhasogatása, ennyi erővel Magyarország se volt az.

2021. aug. 2. 02:52
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Fideszesek azt nem veszik eszre hogy akkor is a Fideszt tamogattak mikor Gyurcsany nyitott keletre (Orosz, Kina stb) es most is mikor a Fidesz nyit keletre tulsagosan durvan.


Regen minden kommunistat gyulolt egy fidesz szavazo most meg ha azt latjak Orban elmegy egy kommunista orszag vezetojehez akkor elfogadott lett.


Hihetetlen palfordulas de ami sokkolo hogy ahogy hevesen mondjak a 10 evvel ezelotti velemenyuk ellenkezojet.

2021. aug. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 molnarmarcell21 ***** válasza:
70%

Az hagyján, de a kormányban 30 évvel a kommunista diktatúra bukása után konkrétan még mindig vannak kommunisták, akik nem börtönben vannak, hanem hatalmon:

- Bakondi György

- Fónagy János

- Járai Zsigmond

- Pintér Sándor

- Szili Katalin

- Vízkelety Mariann


A minimum az lenne, hogy őket nem engedik a hatalom közelébe. A '90-es években még valamennyire védhető lett volna azzal, hogy szakemberhiány van, de 2021 van már...

2021. aug. 2. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%

Nem vagyok képben, soroljátok már azokat a számtalan megvétózott EU határozatot, amit Kana, Oroszország ellenében eljutott odáig az EU-n belül, hogy arról szavazni kellett.


Jóval távolabb kellene nézni, az EU tagországoknak gazdasági érdekük Kínával, Oroszországgal jó kapcsolatokat ápolni, az orosz földgáz, kőolaj nélkül az EU csak jóval körülményesen, és drágábban juthatna energiához, a német autógyárak legnagyobb piaca pedig Kína.

Távolabbról szítják az ellentétet, az USA-nak nem érdeke az EU és az oroszok, kínaiak gazdasági együttműködése, sőt ők kimondottan ellenérdekeltek, nem véletlenül lobbiztak az északi földgázvezeték megépítése ellen, aminek megépítésében pedig a németek voltak legjobban érdekeltek... annyira, hogy végül még fizettek is az USA-nak, hogy hagyják békén a projektet.

Orosz földgáz, kőolaj helyett lényegesen drágábban adtak volna az amerikaiak - az kinek üzlet?

Valószínű az USA-ból indulnak ki a politikai összeugrasztási kísérletek is, amire találnak is olykor megfelelő alanyokat, de furcsa módon nem a németek, vagy a franciák, hanem a kisebb államokon belül.

Az nem blama, hogy a holland kormány tagja nyíltan kritizálják az oroszokat, majd kiderül, hogy titokban tárgyalnak arról hogy azért nekik is jó lenne az az olaj, földgáz?


A magyarok többségét, így engem sem érdekel sem Kína, sem Oroszország, de azt látni kell, hogy mindkét ország nagyobb hatalom, mint az EU, az EU-nak gazdasági érdeke az együttműködés.

2021. aug. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Mikor "Gyurcsány nyitott keletre".

MOL,MALÉV.... szarér-hugyér oroszok kezére játszására gondolsz,akkor azt nem nyitásnak nevezném.

2021. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

soroljátok már azokat a számtalan megvétózott EU határozatot...


Kína elleni határozatott legalább áprilisban, májusban és júniusban is megvétozott Viktor:

[link]


Oroszországgal kapcsolatban is számos alkalommal:

[link]

2021. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Akitakarsz ***** válasza:
20%

Kedves kérdező meséld már el hogy mitől kommunista ez a két ország.

Akkor Orbán is igazi kereszténydemokrata?

Csak azért mert ezt mondja magáról?

Kína gazdasága nem kommunista, politikailag sem az. Nem tudom hogy az ujgurok atnevelő táborba zárását hol írta meg Marx

2021. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Akitakarsz ***** válasza:
0%

Egyébként ahogy mondod, Magyarországon sem volt kommunizmus, de ezt nem én mondom, ezt Kádár mondta!!

Egy idő után már soha nem lehetett hallani a kommunizmus szót mindig csak szocializmusrol beszéltek.

Amúgy mi az a fotelkomcsi?

A stílusod alapján akár fideszes is lehetnél ráadásul ugyanúgy nem vagy képes felfogni bizonyos dolgokat.

Nézd meg mi az a kommunizmus aztán nézd meg a mai Kínát. Ugyanolyan egyértelmű a különbség mint a fideszes propaganda kétszínűsége

2021. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!