Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Édesapámnak fáj a prosztatája,...

Édesapámnak fáj a prosztatája, de két hónap múlva kapott időpontot urológiára, én a komolyabb betegségemmel november végére, Fideszesek nincs nagy baj az egészségüggyel?

Figyelt kérdés

Mikor ellenzékiek ezt a nagy várólistát a kormány szemére vetik, vagy azt mondják, hogy kitaláció vagy azt hogy mennyit fejlődött az egészségügy.


Hogy lehet november végére kapni időpontot mikor még nyár van?



2021. aug. 2. 21:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

Az egészségügy (illetve az oktatás is) már régóta szenved, ez nem most kezdődött. Szerintem ha balos kormány lett volna, az sem rakott volna rendet, ne feledjük, hogy akkor sem voltak ám mennybéli körülmények, rövid várólisták és olyan nyalánkságok is léteztek ám, mint a vizitdíj. Kutyaütő ez mind az a baj, csak a zsebüket tömik, minket meg leszarnak. Tök mindegy kire szavazunk, itt nem lesz jobb.

Az a baj, hogy ez egy bukott ország, csak ezt sokan nem látják, itt soha nem lesz az, mint nyugaton, mert senkinek nem érdeke, de legfőképpen nem érdeke a vezetőinknek, ők csak zsebüket tömik.

2021. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
10: A leírásod korrekt és alátámasztott, de egy dolog miatt én mégis azt mondom, hogy sokkal rosszabb most a helyzet, ez pedig a félelem. Egyre több ember fél attól, miféle Mengele kísérlet áldozata lesz a kórházban, műtőben. Elég csak a Dél-pesti hullaházra gondolni, ahová önszántából csak az megy aki teljesen hülye, vagy meg akar halni.
2021. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
*Az a 10 most már 9, közben valakit eltávolítottak.
2021. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%

#11


Anyósom Ausztriában (Salzburg) került állami kórházba vakbéllel, hiába műtötték robottal elbaszták, oda is belevágtak, ahova nem kellett volna. A gyógyszert ugyanúgy takarítónő adta az infúzióhoz, és a tényt, hogy elkúrták, ugyanúgy próbálták szőnyeg alá söpörni mint nálunk szokás. Asszony szerint azért, mert csak a csórók mennek ott állami kórházba, az osztrákok magánhoz fordulnak. Vajon miért?

2021. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

Bokamutetre januarra kaptam idopontot.

De addigra megjon a 16. Hullam ugyhogy Ceci nennye miatt majd 8 ev mulva talan megmutenek.

2021. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hívj fel egy urológust Németországban hogy mikorra ad időpontot! A 2 hónap igen felejtős.
2021. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!