Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a holland oktatás...

Támogatnátok a holland oktatás bevezetését?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 15:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét rendszert ne vegyünk át, de nem ártana szétnézni és hasznos dolgokkal modernizálni az oktatásunkat
2021. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%

A lexikális oktatás lényege, hogy a társadalmat alkotó egyének jobban hasonlítsanak egy emberi lényre, és kevésbé egy haszonállatra vagy droidra.


Hát épp hogy attól leszel egy droid, hogy mindenkibe ugyanazt a tudást beleverik. Magyarország iskoláinak példája ezt tökéletesen szemlélteti, itt gyakorlatilag mintha sorozatgyártanák a droid embereket.

2021. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, milyen a holland oktatás, így látatlanba nem támogatom.
2021. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
Orbán nem akar kritikai gondolkodást ide.
2021. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, most már én is kérem, hogy írd le röviden milyen a holland oktatási módszer.

csak hogy lássuk TE tudod legalább és nem csak kiírtál egy kérdést miközben fogalmad sincsen hogy mit is kérdezel!

2021. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hiába várjuk a választ hogy milyen is a holland
2021. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
2021. aug. 4. 17:41
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a tanárfizetéseket kéne végre megemelni, hogy a top tanuló diákok is válasszák a tanári pályát, ne csak a maradék, akiket nem vettek fel ügyvédnek meg mérnöknek. A poroszos oktatás egyébként tökéletes, csak a szocializmusban kitalálták, hogy tönkreteszik az oktatást a tanári fizetések és tekintély lenullázásával. Előtte a tanár/tanító egy megbecsült, jól fizető értelmiségi foglalkozás volt.
2021. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 hypno ***** válasza:
100%

#17


Ez a kis színes bulvár iromány a legautentikusabb információ?


Akkor azt mondom, hogy nem vagyunk elegendő információ birtokában, hogy döntsünk.

2021. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!