Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is egyre elkeseredettebb...

Más is egyre elkeseredettebb emiatt a gyűlölet miatt, ami eluralkodott az országban?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet minden úgy, mint a Fidesz 10 éves kormányzása előtt? Amikor még békében élt egymással a cigány és magyar, nem gyúnyolták ki a homoszexuálisokat. Ma már nem tudnak a meleg kézen fogva sétálni az utcán, anélkül, hogy megszólnák őket, a cigány lakosokat is folyamatosan vegzálják, nem úgy mint régen. Kinek jó ez a gyűlölet, amit a Fidesz keltett?

2021. aug. 4. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Dehogyis vagyok elkeseredve ... ennyi gyulolettel a lelkemben! :)
2021. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom eldönteni , hogy ez most irónia vagy sem…kur/v/aélet😡
2021. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Gyulolet is erzelem! A gyulolet es a szerelem kozott csak egy haloszoba ajto a kulonbseg.
2021. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Elég naiv dolog azt feltételezni, hogy a Fidesz előtt itt béke volt. A magyar alapvetően egy toleráns nemzet, és ezen tíz év urambátyám kormányzása sem változtat.

Csak a rend kedvéért: Bárki bárkit megszólhat az utcán. Ha ehhez van kedve, fog rá találni okot. De a meleg párt az utcán hány ember szólja meg nyíltan? Tízezerből egy? A többi legyint, vagy nem néz oda, teljesen jogosan.

Egyébként én nem tapasztalok uszítást. Lehet engem "fidess-troll"-nak nevezni, de nem tapasztalom, hogy a kormány miatt bárki bárkit jobban utálna, mint előtte.

A melegek elleni uszítást még el is hiszem, hogy így látod. Cigányellenességgel viszont nehéz a Fideszt vádolni, főleg, hogy a szavazótáboruk jelentős részét ők teszik ki.

Végül pedig, a másik oldalon is van ám gyűlölet. Ők a Fideszt gyűlölik fanatikus módjára. Miért lenne jobb az egyik a másiknál?

2021. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
4#: 2006 volt a gyújtópont, de előtte is ízgatta 1000-el a zembereket a Fidesz 2002-es "sikeres" évük után.
2021. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de korábban, a 90-es évek közepén nem láttunk nagyon melegeket. Mert sokkal inkább ki lettek volna közösítve.

Egyszer látott akkoriban a haverom egy párt, én lemaradtam, mert állítólag ahogy nyitottuk az autónak a kaput, akkor engedték gyorsan el egymás kezét. Ennyit a korábbi szabadosságról.


A fidesz előtti cigány-magyar barátságról kérdezd meg Szögi Lajos tanár úr családját.

2021. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
én gyűlölöm azokat akik gyűlöletet keltenek, gyűlölöm a fideszeseket és a cigányokat!
2021. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A cigány és a magyar sohasem volt jóban... Nincs még egy ember aki annyira utálná őket, mint én, és ez nem 10 év alatt alakult ki.

Undorítóak, agresszívak, és örömüket lelik abbam, ha mások félnek tőlük. Ha rajtam múlna az egész világot megtisztítanám tőlük. Visszahúzzák az egész országot. Én dolgozok azért hogy a 186.pulyának is legyen mit zabálnia. Pfuj...

2021. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
4-es, nem ezt akartad írni? A magyar alapvetően egy INtoleráns nemzet
2021. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
2010ben egy ország ünnepelt hogy elhúztak a komcsik
2021. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!