Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország büszkesége Bécs...

Magyarország büszkesége Bécs vagy Budapest?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 23:28
A kérdező szavazást indított:
Az, hogy Bécs a közelünkben van!
Az, hogy Budapest nálunk van!
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Orbán Viktor
2021. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Bécs jelentős mértékben magyar adóforintokból épült fel, Budapest meg kb. 100 százalékban, szóval mindkettő Magyarország büszkesége, de azért inkább Budapest. Bár én nem értem, hogy Bécsért miért vannak ennyien oda, amikor annyival jobb, hogy tisztább, egyébként sokkal rosszabb a földrajzi elhelyezkedése és építészetileg sem jobb Budapestnél.
2021. aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Mivel Bécs nem Magyarországon van... és ja elég sok magyar vér-verejték elfolyt Bécs építésébe a századok során. Ettől szerintem Budapest még sokkal szebb. Bécs sem fenékig tejfel, s az is tény lenne mit tanulnunk tőlük számos területen.
2021. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen mi kutyánk kölyke kérdés akar lenni? xD
2021. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Egyik sem. Bécs nem Magyarországhoz tartozik, Budapest meg inkább az ország szégyene, mint büszkesége.
2021. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!