Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok az emberek, akik rendszer...

Azok az emberek, akik rendszeresen járnak tüntetni, pridera vagy békemenetre, mivel foglalkoznak általában?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok ezzel, de egy fárasztó 8 órás meló után (+ 1-1 óra oda-vissza út), eszembe sincs tüntikézni vagy békemenetre járni. Mi vezérli azokat, akik mégis kimennek egy ilyen helyre?
2021. aug. 7. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek általában hétvégén vannak.
2021. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%

Békemenet hétvégén van, a Fideszesek dolgoznak.


Az ellenzéki tüncikékre meg általában elég ránézni. Romkocsmás fiatal libsik akik nem dolgoznak hanem "tanulnak" valami büfészakon aztán rinyálnak ,hogy óóóóbááán nem ad jó fizetést nekik a 0 tudásukkal, a másik fele meg a szokásos idős kommunista bagázs

2021. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ok, csakhogy én hétvégén is dolgozom, minden héten 5 napot....
2021. aug. 7. 13:34
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
ebből élnek
2021. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
#3: Az te vagy.
2021. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Programozóként örülök, ha felállhatok a géptől, és elmehetek otthonról. No én nem járok tüntetésre, meg ilyenekre, de hasonló munkakörű emberek, mint én, akiket jobban érintenek bizonyos politikai témák simán kimennek, akár 8 óra munka után is.
2021. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Van,aki még külföldről átjár.

Nyilván van idejük és pénzük rá.

2021. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Villamosmérnök vagyok, otthonról dolgozom. Egyetértek a programozó kollégámmal, én is örülök, ha a 8 óra munka után ki tudok mozdulni otthonról (vagy régebben az irodából), és kint szoktam lenni a különböző számomra fontos közéleti vagy politikai indíttatású tüntetéseken, habár nem Magyarországon, hanem itt Dániában.


A Pride meg szombaton szokott lenni, arra mindig kimegyek, már csak azért is, mert az sógorom meleg, meg szokott hívni, hogy menjünk már ki. Feleségem és a gyerekem is szereti, jó a hangulat, és a gyerek legalább toleráns ember lesz. Ha meg LMBT lesz, akkor tudni fogja, hogy bármikor jöhet hozzánk ilyen témában beszélgetni, nem fogjuk szégyellni.

2021. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
mármint intoleráns, aki semmilyen más véleményt nem fogad el a sajátján kívül
2021. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9-es: igen, most még csak prájdra jön, de jövőre már a Tőkéből fogunk neki esti mesét olvasni és az Internacionálé lesz az ébresztője. Ez a cél, hogy a gyerek tökéletes neoliberáliskultúrmarxista legyen, aki fejből vágja a Lenin-összest és majd canceleli az összes osztálytársát ha valami csúnyát mondanak. Világ proletárjai, egyesüljetek!!!44!44!


Ja várj, nem. Majd ő eldönti, hogy milyen ideológia mögé áll be, én csak azt szeretném, hogy fogadjon el mindenkit úgy, ahogy vagy, ne legyen kirekesztő.

2021. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!