Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok szerint minden...

A balosok szerint minden jobboldali "náci" de hogy miért? arra érv/indok nincs.

Figyelt kérdés
sok jobbooldali személyt le náciznak pedig nem rasszisták és nem is homofóbok, akkor mégis hogy lehetnének nácik? sokszor azt érzem hogy a balosok csak dobálóznak a szavakkal ahelyett hogy érveket mondanának!

2021. aug. 10. 01:33
A kérdező szavazást indított:
Igen a balosok képtelenek érvelni és csak dobálózni tudnak!
ha valaki nem balos az csak náci lehet! ez alap logika mint a gravitáció!
Balos vagyok és jelentem ezt a kérdést mert nem vagy balos!
Gyurcsány vagyok és szemtelen vagy! ja hoppá...
19 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 Gofrisütő ***** válasza:
85%
"Balos" vagyok, de nem gondolom, hogy akármelyik Fideszes náci lenne. Sem azt, hogy mindegyik homofób, sem azt, hogy mindegyik rasszista, és végképp nem azt, hogy aki rasszista, az náci (ettől függetlenül elég sok Fideszes homofó, és rasszista, de nem álltalánosítunk). Aki ezt gondolja, az egy barom. Ugyanannyir barom, mint az, aki ezt feltételezi (hogy minden "balos" ezt gondolja).
2021. aug. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 molnarmarcell21 ***** válasza:
70%

Nem minden jobboldali náci, csak a náciskodó jobboldaliak :)

(Megj.: Köznapi értelemben a náci a radikális szélsőjobb szinonimájává vált.)

2021. aug. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
74%

A jobbosok miért gondolják, hogy a balosok szerint minden jobboldali "náci"?


Szép is az általánosítás...


Fogj egy csoportot. Jelentsd ki, hogy annak a csoportnak minden tagja ellenséges a te csoportoddal. Ne vedd észre, milyen irónikus ez.


A politikailag elkötelezett kisember receptje.

2021. aug. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
18%

A széljobberek nácik, a jobberek meg náci lite kiadás.


Én pl nem vagyok náci, de szerintem kéne egy új holokauszt, mert utálom a mocskos zsidókat, meg mindent ami nem hetero keresztény fehérember.

De, nem vagyok náci!!!

2021. aug. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
69%

"A balosok szerint minden jobboldali "náci""


Már eleve a kérdés is hazugságot tartalmaz, sehol nem láttam, hogy "a balosok" mindenkit nácinak tartanának. Egy-egy hülye kommentelő van itt, de az alapján általánosítani, botorság.


Idióta a másik oldalon is van bőven, amire a kérdező jó példa a kérdésével, és a propagandisztikus szavazásával, ami csak a másik oldalt lejárató lehetőségeket tartalmaz. Tipikus fideszes színvonal.

2021. aug. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
44%
Nincs is gusztustalanabb az álszentségnél meg a gyávaságnál... Ezek az emberek akik itt most kikérik maguknak hogy ugyan már ne állítsd azt, hogy ők lenáciznák a jobboldalt, na ezek azok akik más kérdéseknél leginkább náciznak boldog boldogtalant... Igaz molnármarcell21?
2021. aug. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
37%
A másik fél lenácizásával minden vita megnyertnek tekinthető. Mivel a valóság nem mellettük szól, érvelni nem tudnak, marad tehát a nácizás.
2021. aug. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező! Ez csak a te fejedben van így, de a kérdésedből is látszik, hogy sötét vagy, mint az éjszaka.
2021. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
42%
6: egy-egy hülye ember van, de ezen az alapon akkor az egy-egy idióta magyarellenesező vagy kommunistázó miatt fideszes is miatt is mondhatnánk, hogy minden fideszes idióta
2021. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
51%
helyesen: vagy kommunistázó fideszes miatt is
2021. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!