Lehetséges lenne hogy Orbán Gáspár meleg?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Ha a fidesz pedofil ellenes miert hoztak haza Perubol Kaletat es miert csak 500ezret kapott, ha valoban pedofilok a celpont akkor miert kellett a melegeket a torvenybe irni?
Ennek a torvenynek a celja a tereles volt a Fudanrol, az egyetemek privatizalasarol, es az autopalyak kozorciumba adasarol.
Az h az Orban fia meleg e meg nem relevans, fontos lenne ha az ellenzek nem sulyedne a fidesz szintjere kommunikacioban, ertem h alsagos de Orbannak ha baja lenne a homikkal Szajerrel se bratyizott volna 30 evig.
Lassuk mar h csak egy kommunikacios trukk az egesz meleg keres.
Kapcsolódó kérdések:
Idézem: "Mélységesen fel vagyok háborodva, hogy igazságtalanul támadjátok nap mint nap édesapámat. Ő Magyarország első embere, akinek igenis kijár a megbecsülés és a tiszteled megadása. Mellszélességgel küzd a kormányával együtt Magyarország felvirágoztatásáért...
"Többek közt az ő döntésének köszönheti szabadságát az 1984-ben minősített gyilkosságért élethosszig tartó büntetésre ítélt Sz. Zoltán, valamint az 1997-ben hűtlen kezeléssel és a számviteli fegyelem megsértésével vádolt politikus, Farkas Flórián is.„ És...
Volt már focista, prédikátor, most meg katona. Szerintetek mi lesz a következő agymenése?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




