Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tud lelkiismeret furdalás...

Hogy tud lelkiismeret furdalás nélkül ennyi hazugságot kijelenteni Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

Tapasztalható, illetve szemmel látható (jó, mondjuk számára lehet pont nem), hogy ebben az országban már semmi sem oké, semmi sem működik úgy, ahogy kéne. De mégis képes kijelenteni, hogy minden f*sza.

Drágul minden, értéktelenné válik lassan teljesen a pénzünk, az egészségügy haldoklik, a tömegközlekedés szimplán sz*r, fizetés alig van, munkalehetőség kevés, az oktatás nevetséges, fiatalok alig várják, elmehessenek innen, aztán jövő évig itt ülhetnék, hogy folytassam a felsorolást.

Nem értem, hogy ezek után hogy lehet kijelenteni olyanokat, hogy mindenben élen járunk.


2021. aug. 13. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Neki a hobbija a politika, hogy ő irányíthasson, és ezért neki nem nagy ár, hogy azt mondja, minden szép, hogy megtarthassa a hatalmat.


Meg aztán a csurranó, cseppenő pénzek sem mellékesek, ha valaki azt szeretné, hogy a családja tartósan a gazdasági elithez tartozzon.

2021. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%
Mikor mondott olyat Viktor, hogy mindenben az élen járunk?
2021. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó, azért szerintem egy kicsit túlzol kérdező.
2021. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"A magyar a világ egyik legversenyképesebb nemzete. Ez így van a gazdaságban és a tudományban is, de leglátványosabban a sportban mutatkozik meg, azon belül is leginkább az olimpián. A magyar versenyképesség meg az olimpia a magyar emberek fejében közel van egymáshoz. Nem mondom, hogy tökéletesen pontos mérce, de az olimpiai szereplésünk valamit mindig elárul arról, hogy éppen milyen állapotban van a hazánk."


[link]

2021. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
A hazugság ingyen van, de sok közpénzt el lehet írni rá. Ez a főmérnök úr mottója.
2021. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Norbán ***** válasza:
61%
vagy szocio- vagy pszichopata és ez abból fakad
2021. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Még mielőtt nekem esnek a trollok: Magyarországon nincs diktatúra. De ha megnézed a többi autokratikus vezetéső országot, ott mindenhol ugyanez van. Észak-koreában minden faxa, már a napon is jártak az űrhajósaik. Fehéroroszországban minden jó, Törökországban minden jó, Azerbajdzsánban minden szép ( mondjuk tényleg az ), sőt a Szovjetunió is mindig mindent és mindenkit túlteljesített...


Nem értem mi ez az irracionális mellédumálási kényszer, de úgy tűnik ezek így szokták.. :D

2021. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 hypno ***** válasza:

#7


Korrekt.

2021. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem a kérdésedben több a hazugság, mint Orbán Viktor nyilatkozataiban.
2021. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9 Barlangban élsz vagy eltartanak? Így nyilván nem tűnik fel a fentiek közül egyik sem.
2021. aug. 13. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!