Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Németh Szilárd jó ember?

Németh Szilárd jó ember?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Hablaty úrnak nevezem. Kóka kólát is issza rendesen. Rezso szilárd
2021. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Azért egy idő után az embernek kialakul stabil értékrendje. Ránézel egy emberre, és sugárzik az adott ember jelleme.


Most kérlek nézz rá az általad kérdezett zsírdisznóra és gondolkodj.

2021. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
A maga módján egy jó ember, csak maradjon a saját kis zsírzabáló közegében, és ne magyarázzon embereknek semmit.
2021. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Személyesen ismerem régről. Az általános iskolának az igazgatója volt, ahova jártam. Korrekt, rendes embernek tűnt akkoriban, a diákokkal mindig barátságos volt. Az iskolát be akarták zárni, és ő elég erőteljesen harcolt azellen, hogy bekövetkezzen, de sajnos végül bezárták.

Hogy azóta milyen ember lett, nem tudom.

2021. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%

Most komolyan: muszáj minden unatkozó majomnak teret biztosítani? Van ennek a kérdésnek bármi értelme? Én is megkérdezhetném, hogy jó ember-e Zuschlag János, a börtönviselt szoci; Czeglédy Csba, a börtönviselt DK-s; Simon Gábor, a pénzét külföldön rejtegető szoci; Gyurcsány, a szemkilövető alkesz; Bíró László az újra aktivizált tetűcsúszdás jobbikos; vagy az épp pedofil gyerekgyilkossági ügybe keveredett jobbikos (a nevét szerencsére nem jegyeztem meg); a saját pötsch fotóját fiatal nőknek küldözgető Gréczy Zsolt; vagy a 4,5 milliárdos EU-s támogatást lenyúló Cseh Katalin...

Nos, Németh Szilárd tán elkövetett a fentiekhez hasonlót? Pedig a kormánypárt tagja, jobban hozzáfér a húsosfazékhoz. Szóval semmi? Pedig mennyit keresgélhettetek, éjt nappallá téve... :D

2021. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
jó nagy
2021. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%

Igen. Németh Szilárd jó ember.

Egyéb okos kérdés?

2021. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Szilárd jellemnek tűnik elsőre.
2021. aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Hogy jó ember-e?

Jó.

Jó zsíros.

2021. aug. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Fura kinézetű "emberek" vannak a fütyiszben. Olyan debil fejük van, de legszebb kétségtelenül Szilárd. Nagyon csinos és vonzó hölgy.
2021. aug. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!