Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Pesti TV és egyéb vállalhata...

A Pesti TV és egyéb vállalhatatlan Fideszhez közeli médium olvasói/nézői tényleg elhiszik hogy Magyarország az EU egyik legjobb országa?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol a szokásos hazugságokat hangoztatják, hogy a gazdaságunk az EU-ban a legjobb, hogy mi kezeltük a leges legjobban a covid helyzetet (a halottak számáról bezzeg csak hallgatni tudnak), ha pedig baj van az országgal akkor arról szó szerint csak 3 dolog tehet, Gyurcsány, Soros, Migráncs. (és már a melegek, mert ugye bár árvíz is miattuk volt Németországban, ahogy az egyik Pesti TV-s "riporter" megmondta)

2021. aug. 17. 02:24
1 2
 11/15 Fizikakedvelő ***** válasza:
14%

"SOROSMIGRÁNSSOROSBRÜSSZELGYURCSÁNYKOMCSILIBSIKARIGERI kb ez a szint az egész pestis tv de hát erre és hasonlóan szektás szintű "ellenzéki" adásokra van "igény""


Ennyi.


Brought to you by Deutsch and co.

2021. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Olyan szempontból jobbak vagyunk mint pár EU tagállam, hogyha farkam van, akkor az 100 százalékban azt jelenti, hogy férfi vagyok. Nyugaton meg egy ilyen kijelentésért börtönbe zárnak. Vicces, hogy a haladás náluk a rácsok mögött kezdődik.
2021. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%

A kérdés ennél sokkal fontosabb, hogy azok, akik ott a tévében kiszolgálja a jelenlegi illiberális kormány téveszméit, hogy ők felelösségre lesznek-e vonva. Most jól élnek a hazugság terjesztéséből, de ez nem lesz mindig így. Hitlernek és Csaunak is eljött a bukás vég napjai.


És nem lesz mentség "hát én csak felolvastam a híreket" "hát én csak a postás voltam"

2021. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10%

#13 Miféle hazugságok terjesztése te szerencsétlen!

Sorra bukik meg az összes mesétek és bizonyosodik be a kormány minden állítása.

2021. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
67%
14: túl sokat nézed a Pesti Tv-t
2021. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!