Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki előválasztáson...

Ellenzéki előválasztáson mikortól és meddig lehet szavazni?

Figyelt kérdés

Meddig van lehetőség regisztrálni, hogy tudjak szavazni? (lekéstem már róla? vagy el se kezdődött? vagy hogy van ez?)


Mi az az utolsó dátum, amikor még szavazhatok? Ha még sehova nem regisztráltam meg semmi.

Egyáltalán hogy zajlik ennek a menete?


Próbáltam neten keresgélni, de sehol nincs normálisan leírva.


2021. aug. 19. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem még korai, majd kiderül kicsit később.
2021. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem már megállapodtak az eredményről, csak csinálnak el egy kis cirkuszt, mintha lenne igazi választás. (Külsős úgyse lát bele.) Ezért nem nagyon csipkedik magukat semmivel.
2021. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak azt nem tudom hogy Karácsony lesz e a befutó vagy Dobrev.
2021. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell regisztrálni.


[link]


Szeptember 26-án van vége az első fordulós szavazásnak. Ezen kívül lesz még egy második forduló, ami október 4-től 10-ig tart.


[link]


Személyesen és online is lehet szavazni de még nincs konkrétum.


[link]

2021. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9%
Tök mindegy, Fletó már lejátszotta...az ellenzéki szavazók meg azt hiszik, hogy ők most aztán dönthetnek 😂...most külön velük lesz egy kis " demokrácia morzsa" felcsipegetve, közben Gyurcsányék őket cseszik át a legjobban....
2021. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!