Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy ilyen pártot...

Támogatnátok egy ilyen pártot (többi lent)?

Figyelt kérdés

Célkitűzések:

- Kilépés az EU-ból, de a Schengeni övezetben bent marad Magyarország.

- A Kínával való kereskedelmi kapcsolatok beszüntetése.

- Tüzijáték betiltása.

- Cigaretta betiltása.

- Tetoválás betiltása.

- Szabadkereskedelmi megállapodás az USA-val.

- Minden gyilkosnak életfogytiglani börtönbüntetés.

- Könnyen felbontható házasság, csak egy bírósági látogatás, és már el is váltak egymástól a házastársak.

- A Duna vízének megtisztítása a szeméttől.



2021. aug. 20. 13:02
A kérdező szavazást indított:
Támogatom
Nem
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Persze, hogy támogatom. Aki nem támogatja, az gondolkozzon már el egy kicsit!
2021. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
1: Elgondolkodtam. Mind hülyeség, kivéve a víztisztítást, de ez megy új párt nélkül is. A legdurvább talán a kínai kereskedelem betiltása.
2021. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A már tetovált emberekkel mi lesz?
2021. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

- Kilépés az EU-ból, de a Schengeni övezetben bent marad Magyarország.- Nem értek egyet, ráadásul ilyet ostobaság ígérgetni, mert ez kétoldalú megállapodás. És ha az EU nem megy bele, hogy Schengenben maradjunk?


- A Kínával való kereskedelmi kapcsolatok beszüntetése. - korlátozás mindenképp.


- Tüzijáték betiltása. -nem. Korlátozás igen, hogy bárki lakóövezetben mondjuk hajnali 3-kor ne kezdhesse, de az állami, központi tűzijátékkal, pláne egy évben egyszer nekem nincs problémám.


- Cigaretta betiltása. - nem, és ezt úgy írom, hogy sohasem dohányoztam.


- Tetoválás betiltása. - nem, nevetséges is a felvetés.


- Szabadkereskedelmi megállapodás az USA-val. - ez mit tartalmazna egész pontosan?


- Minden gyilkosnak életfogytiglani börtönbüntetés. - mindenképp.


- Könnyen felbontható házasság, csak egy bírósági látogatás, és már el is váltak egymástól a házastársak. - semmiképp.


- A Duna vízének megtisztítása a szeméttől. - alap, de ennek nem is kéne politikai programban szerepelnie.


Summa summarum: Sok mindennel nem értek egyet, ráadásul ez nem program, annak baromi kevés. Rengeteg központi kérdésről szó sincs, így nyilván nem szavaznék ilyen pártra.

2021. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
A cigit meg a kínai kereskedelmet én is betiltanám, ahogy a víztisztítással meg a gyilkosok életfogytjával is egyetértek, de pl. a tetováltak kit zavarnak? Mondom ezt úgy hogy én nem vagyok tetoválva, de az mégis kinek árt?
2021. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Felvetésed - összességében - komolytalan! Nem támogatnám ebben a formájában.
2021. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Az USA-val való szabad kereskedelmet azért nem támogatnám, mert akkor ellenőrizetlenül áramolnának be a génmódosított egészségtelen szarok. Ebből pedig köszi, de nem kérek.
2021. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Én inkább csak részben értek eggyet

A cigis és a tetoválás részével nem értek eggyet

2021. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!