Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a haladó liberálisok...

Ha a haladó liberálisok elfogadóak akkor mért nem fogadják el hogy megemlékezünk Magyarország születéséről?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Én elfogadom.
2021. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Elfogadjak, ha valaki nem igy tesz az max szoban liberalis.


Az h ezt most jelenleg h tette a fidesz, az meg pont h a hagyomanytisztelo jobboldaliaknak kene legjobban felhaborito legyen.

2021. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2. Kifejtenéd egy kicsit bővebben, hogy mi kellene felháborítson?
2021. aug. 20. 16:59
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Lattad a felvonulast? Szekunder szegyenerzetem van tole. Pedig a magyar nephagyomanyok szerintem ugy szepek ahogy vannak es meg is kene orizni. Itt meg szent Istvan es az allamalapitas unnepen aluminim turult meg samanokat vonultatnak fel, felmeztelen ezust angyalok vagy nem tudom mi akart lenni ez.


Ugy erzem magam mint ha valami utopiaba csoppentem volna, amit 18ota lemuvel a kormany az szurrealis, pedig elotte is fulba nyomtak a kretent.

2021. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

A liberalizmus nem elfogadó ideológia, legalábbis nem jobban, mint a többi.


A liberálisok éppen úgy nem tűrik az ellenkező véleményeket, kritikákat, mint a jobboldaliak, csak magukat valamiféle felsőbbrendű, magasztos embernek tartják és tagadják ezt.



A nemzet maga, pedig a liberalizmus ellensége.

2021. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Molyember ***** válasza:
80%
Na, sírd ki magad, és meséld el, ki nem fogadott el, te szegény üldözött, te...
2021. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

#4

Én meg kint voltam egy fél napot és jól éreztem magamat, és ahogy elnéztem, több 100 ezer ember is, a tömeg és az árak az egyedüli negatívum. Most volt a sok jó program között valami, ami gáz volt. Ti meg csak erről tudtok beszélni, csak fikázni tudtok és ócsárolni mindent, azt, hogy ez mellett vagy 100 másik jó dolog volt, az hidegen hagy...

2021. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Aki csinál valamit, annak a munkájában hiba is van, és olyan melléfogások, mint amiről a #4 beszél, szomorú, hogy ezt vagytok képesek csak meglátni. Tipikus magyar mentalítás, munkahelyeken is sokszor van az, hogy egy ember viszi a hátán az egész projektet, aztán ő kapja a lebaxást mindenért, legkönnyebb semmit nem csinálni, semmivel nem próbálkozni, aztán az olyan balfaxok boldogak ettől, mint a 4-es.
2021. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#4 A turul a magyar eredetmonda legendás madara és a csodaszarvas, pogány korunk hitregés világának eredeti alakjai. Ugyanúgy a magyar kultúra részei mint Szent István és a Szent Korona és időrendi sorrendben elevenedtek fel. Nagyon rosszhiszeműen sem tudnám azt mondani hogy undorító volt, és szekunder szégyenérzetem volt. A magyar történelem szimbólumai elevenedtek fel míg végűl eljutottunk a napjainkig a 21. századba.
2021. aug. 20. 17:18
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
A haladó liberálisok biztos elfogadják, esteleg a konzervatív liberálisok nem fogadják el.
2021. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!