Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem agyok hazafi ha férfi...

Nem agyok hazafi ha férfi létemre nem akarok gyereket? Egyszerűen imádok nőzni, de magyarnak tartom magam. Miért ne használnám ki, hogy egy jóképű 30 éves manus vagyok, és tapadnak rám a nők?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ráérsz vele.


Ha 45-50 évesen lesz gyereked az sem gáz.

2021. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem van gyerekem, de az ellenzéki szavazók szerint pont ezért vagyok rossz magyar.
2021. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Pont, hogy akkor vagy jó hazafi, ha így akarsz élni és így élsz, senkit nem becsapva, nem megalázva az otthon téged váró feleségedet és gyerekeidet. Majd ha esetleg később lecsillapodsz, akkor lehet változik a véleményed. Az sem baj, ha nem, csak legyél mindig tisztességes, ne csapj be másokat, ne csalj meg senkit.
2021. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%

Egy igazi magyarnak van tartása, nem Orbán csicskája.

Ha nem akarsz gyereket, akkor vagy magyar ha nem vállalsz, kiállsz az akaratodért! Orbán egy hazaáruló cigány, ezt sose feledd!

2021. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó.. Te hülye, nem Orbànnak csinálsz gyereket hanem magadnak...
2021. dec. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!