Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a Fidesz-KDNP szavazók...

Azok a Fidesz-KDNP szavazók akik kínai vakcinával oltatták magukat, miből gondolták, hogy Kína minőségi vakcinát tud előállítani?

Figyelt kérdés

Az USA-nak, Nyugat-Európának és Oroszországnak van tapasztalata gyógyszergyártás és immunológia terén. Kínának nincsen. Kínában még a mai napig vannak olyan tartományok/régiók főleg vidéken ahol még a nyugati orvoslás is kínai nekik. A keleti orvoslás pedig ősi de elmaradott. Abban nem tekintik külön a szerveket mint máj, vese, ők ezt nem ismerik. A testet egy egységnek tekintik amit egy chi nevű életerő működtet bizonyos energiapályákon.

Tehát teljesen elavult. Sosem gyártottak még nyugati minőségű gyógyszert, sőt semmit. A saját hagyományos élelmiszerein kívül nagyjából semmi saját innovációt nem állított még elő Kína, csak amit a német, amerikai nagytőkés gyárak odavittek, azokat koppintották néha, ennyi.

Orbán fanatizmuson kívül mi más oka lehetett annak, hogy valaki kínai vakcinával oltsa magát, amikor ezek a tények közismertek?



2021. aug. 21. 01:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

"Orbán fanatizmuson kívül mi más oka lehetett annak, hogy valaki kínai vakcinával oltsa magát, amikor ezek a tények közismertek?"


Hát pont ez. Sokan, akiket nem érdekel a covid, de mégis kellett nekik annó a védettségi, pont azt kérték, amiről azt híresztelik hogy semmilyen "védelmet" nem nyújt. Mert nem kell nekik a védelem.

2021. aug. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Direkt kinaival akartam oltatni magam, erre regisztraltam, ezt kaptam. Miert? Egy bevalt, tobb evtizedes technologian alapszik, mint pl az influenza elleni. Lehetett tudni mar akkor is, hogy mivel elhalt virust tartalmaz, ezert olyan is lesz kb a hatasossaga, mintha elkaptam volna a covidot, tehat vagy elkaphatom utana 3hettel ismet, vagy ellenallo leszek, tehat megfelelo antitestet termelek.

Mivel "enyhen" rosszul voltam az oltast kovetoen, igy gondolom termeltem megfelelo mennyisegu antitestet, tehat vedett vagyok.

Nem azert ezzel oltattam magam, mert fodeszes vagyok, hanem a fenti ok miatt. Pfizer uj technologia, tehat nem tudni mi a hosszutavu hatasa, errol lehet tudni nagyjabol (tehat van ra 20% esely, hogy nem lesz hatasos, de cserebe a legkisebb kockazat).

Egyebkent kina nagyhatalom, az, hogy elmaradott, mar nem allja meg a helyet, rengeteg mindent sajat maguk fejlesztenek, de eleg csak megnezni, hogy ok hol jarnak a kp-fizetes teren. Mi kb 10 evvel levagyunk maradva a technolgiajukban, ami a tarsadalmat illeti. De ez csak egy nagyon egyszeru pelda, nem erdemes annyira lenezni ~1milliard embert.


A kinai gyogyaszat meg jo (nem a modern, nyugati vegyszerekre-akarom mondani gyogyszerekre gondolok...)

2021. aug. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

"A kinai gyogyaszat meg jo"

Mit tudsz a kínai orvoslásról? Tudtad például, hogy sok mindent az "őseid szellemeire" meg ilyenekre bíznak? Nem kicsit hit alapú az egész.

Elismerem, hogy a Nyugati világban vannak káros gyógyszer lobbik, hiszen kapitalizmus van. De maga az orvoslás százszor különb mint a kínai, ami 5000 éve nem képes fejlődni és ők maguk is eldobták a Nyugatiért.

2021. aug. 21. 02:55
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Nyugati országban néhány kínai ismerősömet megkérdeztem, miért járnak Kínába orvosi kezelésre. Többnyire szülőket, nagyszülőket kezelték ott. Két ok miatt:


-Elintézték, hogy kínai állampolgárként kezeljék őket (hogy hogyan, ne kérdezd, ők sem válaszoltak). Így ingyenes volt az ellátás.


-Kínában olyan kezeléseket kaptak, ami még az USA-ban is ritka, illetve megfizethetetlen. Említettek pár készüléket felsorolva, hogy a világon hány ilyen van.

(Az egyik valami "hiper-szuper" MRI berendezés volt.)

2021. aug. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Mért aki pájszerrel óttatta magát az mibül?
2021. aug. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
A kínai vakcina minőségi, már a WHO is elismerte. És van, aki a hagyományos technológiában bízik jobban. Magyarországon szerencsére több lehetőség közül lehetett választani.
2021. aug. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Hát mert Kína nagy ország azért.mindent képes legyártani.
2021. aug. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig a kínai vakcina a legkevésbé veszélyes. Attól csak covidos lehetsz, míg a többitől komoly bajod is lehet.
2021. aug. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A Pfizer védettsége 4 hónap után a felére csökken. Miért nem vonják be azoknak az igazolását, akiknél letelt a 4 hónap? [link]
2021. aug. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azok akik mobiltelefonnal járkálnak miért miből gondolják, hogy az jó?
2021. aug. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!