Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis tartanak Magyarországon...

Mégis tartanak Magyarországon lmbt érzékenyítő tréningeket?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ilyen "tréningen" átesett diák hozta nyilvánosságra.

Egyébként, ahova én jártam gimnáziumba, ott is volt, sok szülő viszont felhasznált egy napot és igazolta a gyermek távollétét.


Sokaknak fogalma sincs,hogy milyen "érdekes" pedagógusok léteznek.

Velünk az angoltanár ordítozott, mert egy feladatnál a négereket Afrikához kötöttük.


2021. aug. 21. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon helyes, vannak még nem középkori iskolák Magyarországon.
2021. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem "mégis" tartanak. Hanem csak tartanak, mert ez normális és diákokat arra tanítani, hogy legyenek elfogadóbbak olyanokkal is, akik helyzetébe maguktól nem tudják beleképzelni magukat (legyenek ezek akár melegek, akár egyszülős családok, akármi) nem propaganda, hanem normális emberré nevelés.
2021. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Azt sikerült felfogni, hogy a törvényt nyáron fogadták el? Amikor az iskolákban szünetel a tanítás...
2021. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
De egy lépés a normális felé.
2021. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem az a normalitás mércéje,hogy elfogadod-e vagy sem.
2021. aug. 21. 15:04
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Vannak helyek ahol próbálkoznak vele, a momentum oviba ment felolvasni(egy óbudairól olvastam). A nemiségnek amúgy szerintem nincs helye az iskolánkban, ovikban. Ha annyira érzéknyeíteni akarnak tarthatnának előadást a rokkantakról, végtag hiányosokról. Szerintem ennek sokkal több pozitív haszna lenne, elvégre egy tolószékesről ránézésre tudod, egy melegről viszont nem.
2021. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

csak két részlet a linkeden levő cikkből:

"„Folytattuk a Melegség és megismerés foglalkozások (MM órák) tartását középiskolákban, felsőoktatási intézményekben és a civil szférában. 2013 októberétől 2014 végéig összesen 19 intézményben 44 foglalkozást tartottunk, amellyel több mint ezer fiatalt értünk el”"

"A második képen két – a gyerekeknek kiosztott – szituációs gyakorlat szerepel:

„Tomi 16 éves, két apukájával él (Ödön és Ernő). Egy nap azzal megy haza, hogy az iskolában a többiek azzal csúfolták, hogy »b@zik a szülei«. Játsszátok el a beszélgetést a szülőkkel.”

„Magdaléna 16 éves transzlány. A tornaórához a lányöltözőben szeretne átöltözni, de vannak lányok, akik tiltakoznak ez ellen. Játsszátok el a jelenetet.”"

Szóval már 2013-2014 között elértek 19 iskolát, azóta pedig eltelt már 7 év. Ezeknek meg képe a szemünkbe hazudni, hogy nem történik semmiféle propaganda az iskolákban és Magyarországon nem is akar ilyet tenni senki.

Amúgy a szituációs gyakorlatokhoz is 2 megjegyzés: akinek 2 férfi a szülője, annak nincs oka azon megsértődni ha valaki azt mondja neki, hogy "»b@zik a szülei«". Mert azok. Ez kb. olyan, mintha az én gyerekemnek bántó lett volna ha megjegyzik az iskolatárasi, hogy "figyelj, anyád lefekszik apáddal".

Azt meg végképp nem értem mi ez a kérdés a 16 éves lányok öltözőjével kapcsolatban. A transz lány=fiú. Ha az én 16 éves lányom öltözőjében egy fiú akarna öltözni, abból balhé lenne. És nem én lennék az első aki nyakon ragadva penderítené ki még az épületből is a "transzlányt", hanem a lányom barátja. de biztosra veszem hogy ezen a tréningen pont azt próbálták a fiataloknak beadni, hogy ilyenkor a lányokat nem kell és nem is szabad megvédeni, csak fogadják el hogy egy fiú bemehet a lányok közé az öltözőbe.

2021. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

#11 Szánalmas ez az erőlködésed, és ilyenkor mindenki látja mennyire nincs semmid csak köpködni tudsz. Tényleg 16 éves a lányom, igaz hogy már csak pár hétig. Segítek: születésnapja lesz és onnantól 17 éves, mert ilyen szerény agyállománnyal nem értenéd.

Aki azt hiszi hogy csak 1 embernek lehet "két és fél pipája" a gyakorin a válaszolók között és mindig ugyanattól kap választ, attól sokat nem lehet várni.

Amúgy TE mit csinálsz, hogy napi 18 órában látod a gyakori válaszait? TE nagyon ráérsz ezek szerint.

2021. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Tehát, az 1. példában ott van, hogy a gyereket csúfolták. Innentől mindegy, mit mondtak, ez a szituáció lényege.


2. példában pedig semmilyen kérdés nincs. Véleményeket kell ütköztetni a probléma kapcsán.

2021. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy tartanak. Ez a törvény jelenlegi formájában egy vicc. Semmilyen büntetés nem jár a gyerekeknek szánt LMBTQP-propagandáért, így gyakorlatilag továbbra is szabad csinálni.
2021. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!