Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán mikor fogja fel végre,...

Orbán mikor fogja fel végre, hogy NEM KÉRÜNK több migránst?!

Figyelt kérdés

Sem szegényt, sem gazdagot. Sem letelepedési kötvényest, sem kínai Fudan-ost, sem oroszt, sem afgánt, sem afrikai, sem indiait, sem közel-keletit!


Rengeteg migránst betelepítettek kötvényeikkel, illetve hívtak be ösztöndíjjal. Budapest egyes részei már tiszta Afrika, Kína és Izrael.


Most afgánokat akár Orbán betelepíteni. Nem lesz ennek jó vége! Hiába töltöttük ki a nemzeti konzultációt, a népszavazást? Valaki szóljon már a fidesz én a főnöknek, mert nagyon el vagyok keseredve. Másról beszél és mást tesz.


"Szerintem tisztességes dolog Magyarország részéről, de a többi NATO-tagállam részéről is, hogy mindenki gondoskodik azokról az afgánokról, akik együttműködtek velünk. Az a korrekt, az a fair, ha kimentjük őket. Van egy zárt lista, a rajta szereplőket azonban le kell ellenőrizni, nem akarunk akárkit beengedni, ez pedig nem könnyű ilyen távolságból."



2021. aug. 22. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Mát 5 eve nincs letelepedesi kötveny,plusz akik igenybe vettek sokan nem is eltek tartisan az orszagban
2021. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

"Most afgánokat akár Orbán betelepíteni."

Hol olvastad ezt? Linkeld be.

2021. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én támogatom a migrációt.
2021. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Amikor a nép elé megy és az akasztófa alá cibálja,akkor fogja felfogni.
2021. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Orbánnak külföldről parancsolják, hogy hozzon be mindenféle aljanépet. A cél az európai nemzetállamok megsemmisítése, mert egy heterogén, identitás nélküli masszát sokkal könnyebb irányítani.
2021. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De komolyan, linkeljen már valaki erről valamit...
2021. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!