Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi problémája van most sok...

Mi problémája van most sok embernek az Augusztus 20. - ai tüzijátékkal?

Figyelt kérdés
Ne kövezzetek meg, de nem értem mi volt a probléma a tűzijátékban? Idáig mindenki szivesen nézte, most meg hirtelen rájöttek, hogy sok pénzbe kerül és ez elmehetett volna a kórházakra is? Miért nem lehet legalább az ünnepnapokat megkimélni az aktuálpolitikától?

2021. aug. 22. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Idén sokan ebből is politikai fogást csinálnak.
2021. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

Augusztus 20.-án az államalapítást ünnepeljük.

A liberális körökben pedig szentségtörés bármi ami a hazafiságot vagy a hazaszeretetet szolgálja.

Ezért automatikusan csakis rossz és teljes pénzkidobás lehet egy ilyen ünnep.

2021. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Mert valahol minden áron bele kell kötni a kormányba, plusz sokan vannak akik "én-központúak", ha azt mondják valamire hogy szerintük hülyeség akkor úgy gondolják hogy az valóban így is van.
2021. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Na meg azt sem értem, 20 éve nem zavarta se kutyát se macskát a tázijáték?
2021. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy voltam vele, hogy sokba kerül, de ha szép meg különleges lesz, akkor azt mondom megérte. Csak sajnos valahogy olyan volt, mint 2 éve, most többet lőttek fel, de se szebb, se különleges nem lett. Én alapjáraton amúgy szeretem a tűzijátékot (kivéve ha otthon vagyok a kutyámmal, aki viszont nem rajong érte, sőt) meg az augusztus 20.-ai rendezvényt, de nem volt olyan "hú de nagy valami". Persze ez ízlés kérdése.
2021. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De persze aki örült, hogy volt és tetszett neki, az is jó, mert hát az volt a cél. (#5-ös voltam)
2021. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most már csak attól tartok, hogy karácsonykor a BLM elkezdi hiresztelni azt, hogy "Jézus fekete volt", mint ahogy azt Beethovenről is el akarták terjeszteni.
2021. aug. 22. 17:33
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

1. Én évek óta nem nézem. Most egész évben bármikor bárki használhat 1-es és 2-es besorolású pirotechnikai eszközt, és 3-ast rendezvényeken is lehet (nem volt mindig így), egy kis településen nem tűnik fel, de mondjuk Budapesten - a pandémiától eltekintve - ha csak egy van minden hétvégén, az már zavaró.

2. Van modernebb alternatíva, ami ugyanúgy látványos.

3. Az idei ünnep egy hatalmas giccses rongyrázás volt (az arany Szent Isvtán szobor röhej), és kb. arról szólt, hogy végre kiszabadulhatunk (ennek szerintem meglesz még a böjtje). Én nem járok cukrászdába, évente csak az országtortá(ka)t veszem meg. Most nem mentem végig a Várkert Bazáron szétnézni, soha ennyien nem voltak még, mint most, megvettem a tortát, a szüleimnek is, meg egy Szent István napi kenyeret (azok a sorok meglepően jól haladtak), ezek a rendezvényterület szélén voltak, úgyhogy nem kellett nagyon bemenni, aztán mentem hazafelé.

2021. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Ahhoz már nagyon elkeseredettnek kell lenni, hogy valakinek pont ez az ünnep legyen a problémája. Az ilyen embereknek tényleg mi lenne a jó? Ha nincs semmi, akkor az a baj. Ha van, akkor az a baj. Borzasztó...
2021. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem idei keletű, hogy a tűzijáték drága, környezetszennyező és az élőlények jelentős hányadát zavaró felesleges rongyázás.
2021. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!