Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt hogy magyarázza az LMBT?...

Ezt hogy magyarázza az LMBT? Tényleg igazságtalan és elnyomó a gyermekvédelmi törvény?

Figyelt kérdés

Montreal Pride 2019:

[link]


Hungary Pride 2021:

[link]



2021. aug. 23. 16:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az első fotón lévőket agyon kellene ütni.

Hányinger!

2021. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Ilyenkor jön az, hogy csak elszigetelt eset, pár kiragadott fotó. Ahogy a pink f@sz majom is csak az volt, vagy egyéb rengeteg olyan dolog amire gyorsan hisztiznek, hogy nem hiszek, forrást amire aztán nem reagálnak, mert a millió cikk, fotó, videó megcáfolná az elméletüket.

Amúgy az értelmes melegek nem értenek egyet az ilyenekkel, csak lassan ők is elvannak nyomva az LMBTQ dologban

2021. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2 - én elhiszem amúgy, hogy vannak normális melegek (ismerek én is nem egyet), csak az a baj, hogy ők nem hallatják a hangjukat.
2021. aug. 23. 17:06
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Hungary Pride, augusztus 20:

[link]

2021. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4 - ez is, de inkább ez: [link]
2021. aug. 23. 17:12
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

4


Mi ezzel a gond?

2021. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6 - neked nyilvánvalóan semmi. De talán épp miattad hozzák a törvényt.
2021. aug. 23. 17:17
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

7


Le tudod írni mi a gond azzal, hogy húznak egy szobrot?

Az első fotón lévő cucc teljesen egyértelmű, hogy felháborító.

Szal én támogatom a törvényt.

2021. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem, ez nem egy kiragadott fotó, azon a képen egy kislány megcirógatott egy kutyajelmezes csávót. A többit mi látjuk bele.


Nem hülyeség az augusztus 20-as fotó: képzeld el, hogy az a kigyúrt aki húza csávó lehajol egy kislányhoz, és a kislány megcirógatja a kopasz fejét. Mit gondolnánk? Milyen cuki az a csávó, hogy ilyen gyengéden bánik a kislánnyal. Pedig az is egy jelmezes, félmeztelen fickó egy fesztiválon. A kislánynak semmi különbség nincs ebben.


Ha mindez a pride-on egy hasonló jelmezzel történik, akkor az megrontás? Mert tudod, hogy az egy meleg csávó? A kislánynak mindegy, és a csávónak is mindegy. Nekik ez egy fesztivál, egy kutyajelmez, ennyi. A többi már mind a mi előítéleteinkből jön.


Az jut eszembe erről, hogy gyerekkoromban sokat hallgattam, hogy a metáltól agresszívak lesznek a kisgyerekek - ami nyilvánvalóan full kreténség. Amikor mutogattam metálkoncerteken, az apjuk nyakában vigyorogva bulizó kissrácokról készült fényképeket, akkor a zenerajongók szerint menő volt, hogy apa a gyerekkel bulizik, míg mások szerint totál elrontja a gyereket az agresszív zenével. Nem a kép számított, csak az előítélet.

2021. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Amit 10-nek címeztem pedig valójában 9-nek szántam. :) Nem tudom mi van ma velem, megborított az elfogadás.


9: na ez az a csávó, akinek ha mutatsz egy képet arról, ahogy egy náci katona áll fegyverrel a zsidó tömegsír felett, ő arra is azt mondja, hogy az csak egy katona, mellette meg hullahegy, semmi összefüggés nincse a kettő között.

Mi kéne hozzá neked, hogy összefüggést találj? Mondjuk a kutyajelmezes csávó beteszi a lompost a kislánynak? Vagy azt is megmagyaráznád azzal, ez előbb utóbb úgyis megtörténne vele?

Mi lehet az ilyen "ember" fejében, lelkében?

2021. aug. 23. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!