Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szivárványos kisebbségünk...

Szivárványos kisebbségünk miért gondolja, hogy okos döntés provokálni a szivárványos zászlóval?

Figyelt kérdés

Csak az jutott eszembe, hogy még a 444 hozta le, hogy valami meleg pár ajtaját rugdosták anti-LMBT matricaragasztók és ezt hozták le úgy mint a melegek elleni brutális erőszakot (kamu is lehetett akár, mert az elkövetőket nem fogták el). De a lényeg, hogy a párhoz állítólag azért mentek oda rugdosni, mert a kis egyszerűek kirakták a szivárványos zászlajukat.

Most megint láttam hazafelé kinn lógni egy ilyet a az egyik lépcsőház ablaka felett. Miért jó ez nekik? Mármint provokálni a többséget, amikor nagyon jól tudják, hogy következménye is lehet.



2021. aug. 24. 22:53
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Molyember ez nem hiszem hogy mindig így lesz ugyanis még aki toleráns veletek szemben az sem fog csak azért ellenzékre szavazni hogy titeket védjen. Szóval készülj fel hogy a zászlódat lobogtathatod még egy darabig de minél nagyobb lesz a pofád annál kevesebb jog köröd lesz... evvan. Őszintén szólva olyan idegesítő kis majmok vagytok hogy ezt sem bánom.
2021. aug. 25. 01:19
 22/53 anonim ***** válasza:
Bocikám, a 10 és 16-os kommentelő is én vagyok, nem tudom milyen agymenéseid mondatják veled, hogy különböző kommentelők lennénk :)
2021. aug. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Hát a butuska fejeddel nyilván ki kkéne szerinted szopnom az ujjamból hogy te a sok anonim kommentelő közül melyik vagy. Nem egyszerű mert egyformán egyszerüek vagytok XD. Buták mint a boci.
2021. aug. 25. 02:59
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, azzal indítottad a kérdésedet, hogy itthon nincs mitől félniük a melegeknek, de a 21-es számú válaszodban már eljutottál arra a hőn áhított következtetésre, hogy a melegek további jogfosztásra számíthatnak. Akkor ezek szerint mégis van miért félniük, nem? Imádom ezt a tipik szélsőjobberes kreténséget, mi nem bántunk senkit, de azért reméljük fogják őket bántani :D
2021. aug. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
10%

Egyetértek a kérdezővel.


A sok lmbtq miért nem takarodik el nyugatra, ahol ez menő? Ott b. zulhatnának kedvükre.


A magyaroknak az lmbtq propaganda nem jön be.. fogadják el, tolerálják végre a mérsékelt többség véleményét.

2021. aug. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:
Annak hatására írtam hogy bántsanak titeket, hogy nyomjátok fullba a személyeskedést meg a szándékos kiforgatást mikor egy normális kérdést tettem fel. Anyád a szélsőjobber egyébként. Te nem vagy békés, a legkevésbé meg toleráns, csak magad felé várnád ezt el. Ezért viszket a tenyere sokaknak rátok.
2021. aug. 25. 06:56
 27/53 anonim ***** válasza:
21%

26..


10/10-es okfejtés. Főleg ez nagyon, de nagyon betalált ezeknek a képmutató, szivárványos náciknak:


"Te nem vagy békés, a legkevésbé meg toleráns, csak magad felé várnád ezt el. Ezért viszket a tenyere sokaknak rátok."

2021. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
80%
25-ös, "lmbtq propaganda" nem létezik.
2021. aug. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
14%

28as ja, tudom.. tudom.. ahogy a népvándorlás sem létezett 2015ben.. csak "álprobléma" by kunhalmi... A csúnya csúúnya patás Zóóbán találta ki, aki rosszat akar nekünk, bezzeg-bezzeg ti, szivárványos nácik bezzeg ti jót akartok nekünk, magyaroknak, hiszen olyan jó lenne befogadni fél Afrikát, meg a közel-keletet, olyan jó lenne ha a f@rtúrók esküdhetnének a templomban, minden problémánk megoldódna... ugye r@tyi?!


Ügyesen felmondtan a szivárványos moslék mantrát?

2021. aug. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
85%

29, mivel úgy látom, nem tudod, egyáltalán mit jelent a propaganda szó, itt egy kis segítség: [link]


Az LMBT+ propaganda azért nem létező dolog, mert az identitásunk nem egy nézet vagy elmélet, amit népszerűsíteni vagy terjeszteni lehet, hanem egy veleszületett tulajdonság, amin sehogyan nem tudsz változtatni. Nem úgy működik, hogy az ember hall valahol a melegségről és megtetszik neki, és onnantól ő is "ratyi" lesz, hogy a te szavaddal éljek. Annak a fogalomnak, hogy LMBT+ propaganda, kb. annyi értelme van, mintha azt mondanám, hogy "kék szemű propaganda". Nem lesz senki kék szemű attól, hogy lát kék szemű embereket az utcán. Kék szeműnek legfeljebb születni tudsz. Ahogy LMBT+ személynek is. Innentől kezdve pedig az egész "okfejtésednek" (bár nem tudom, ezt az affektálást, amit művelsz, mennyire lehet okfejtésnek nevezni) az égvilágon semmi értelme, nincs mögötte semmi logika. Tájékozódj erről a témáról, gondold át kicsit a tényeket, és utána alkoss véleményt!

2021. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!