Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tóth Csaba miért perelte be...

Tóth Csaba miért perelte be Hadházit? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 11:00
A kérdező szavazást indított:
Tót Csabábak
Hadházinak
Döntetlen
25 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Ők egy táborban vannak nem?
2021. aug. 25. 11:01
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Hadházyval találkoztam vasárnap a szekszárdi strandon. Egy facsemete alá telepedett le 2 fiával.

Mivel nagyon nem tetszik, amit művel, elmondtam neki, hogy " Ákos, nehogy nekiállj lemetszeni a fát, tönkre teszed! Tudod, itt Szekszárdon már senkinek sem kellesz...most jó lesz Zugló? Ott kellesz valakinek. Ott még megfúr a Csaba...ott sem kellesz senkinek? Na mindegy, ott se állj neki fákat metszeni! Ha esetleg megint állatorvosnak állsz, légyszi adjál számlát!"

Ezek után Ákosunk szó nélkül elodalgott a medencék irányába 😂😂😂

2021. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
#2 Jól tette.
2021. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
* Mondom, jól tette Hadházy, hogy otthagyta a p-ba a 2. válaszolót.
2021. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
90%

Tóth FGyA-t jelentette fel etikai vétségért, szerintem jogosan, mert valóban lejárató megnyilvánulásai voltak.

Hadházyt Horváth jelentette fel rágalmazásért, miután Hadházy a kerületet mutyizós ingatlanozással vádolta meg.

2021. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Csak tépje egymást a sok idióta, sőt essen egymásnak az egész ellenzék, annál biztosabb lesz egy újabb 2/3.
2021. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13%

4# pedig jobban tette volna, ha válaszol, vagy reagál... láttam közmunkán metszeni ezt a b@lfék lódoktort, tényleg inkább hagyja békén a fákat....

És sajnos rákényszerültem mint állatorvosra is anno. Kétszer voltam nála a kutyusommal. Borzalmas "szőnyegbombázást" művelt, értsd 2 nap alatt 8 injekció, plusz felesleges röntgen, vérvétel stb.

Tudod, otthagytam az állatklinikán 40 ezret, nem mostanában(!), és egy büdös számlát sem kaptam. Ezzel persze nem vagyok/ voltam egyedül. Aztán mikor külföldről hazajött az eredeti NORMÁLIS állatorvosom, totálisan kiakadt, hogy hogyan és mennyiért kezelte Hadházy a kutyámat. Azt mondta, a dilettantizmus keveredik a kapzsisággal....

Hidd el, Szekszárdon kevés embert találni, aki tartja valamire. De hiába, az elcsalt jövedelem ( milliók) kellettek az Őcsény- i repülőzésre.

Úgyhogy te inkább hallgass.

2021. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mI derült ki azóta?...Nagyon érdekelne
2023. jan. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!