Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, amit már a politikusok...

Igaz, amit már a politikusok is mondanak, hogy mindenki el fogja kapni a Covidot?

Figyelt kérdés
Amikor kaptam a Pfizert első oltásként a harmadik hullámban, akkor a prospektusban benne volt, hogy a SOTE rektora szerint ezt mindenki el fogja kapni, ezért kell a szuri. Azóta már Orbán is mondta a pénteki interjúban. Valóban ezt így tudják a kormányok, szakértők előre hogy minden egyes ember elfogja kapni?
2021. aug. 25. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván nem minden egyes ember, de a többséget valószinűleg megtámadja. Az immunrendszereden meg oltásaidon múlik, mi lesz veled.
2021. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Persze hogy el,akárcsak az influenzát.nem tudom mi a meglepő ebben.
2021. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én még nem voltam sosem influenzás 40 évesen
2021. aug. 25. 12:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elég valószínűtlen.honnan tudod?
2021. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem diagnisztizált az orvos még influenzával


Nagyon sok jó barátom nincsen beoltva. Félek. Azt mondják, ők meg az oltástól. Nem akarnak belehalni. Ha a covidba halnának bele arra azt mondják, egyszer úgyis meg kell halni

2021. aug. 25. 12:18
 6/11 Molyember ***** válasza:
54%
A barátaid nem okos emberek. Mintha azt mondanák, hogy nem kötik be magukat az autóban, mert ha meg kell halni, akkor meg kell halni. Ráadásul ott az öv mellékhatása, hogy esetleg amiatt nem tudnak kiszabadulni egy kigyulladt, vagy vízbe esett kocsiból.
2021. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már el is kapta majdnem mindenki, vagy legalábbis sokkal többen, mint amennyiről tudnak. Lehetnek még sokan olyanok, mint én, akin még egyetlen tesztet sem végeztek.
2021. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Valószínűleg a nagy többség már elkapta, csak ugye sokan észre sem veszik vagy enyhe tüneteik vannak.
2021. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
De szerencsére Orbán megvéd ettől is.
2021. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Az új variánsok virulenciája (fertőzőképessége) lassan a náthához közelít. Aki nincs immunizálva (oltással v. már átesett betegség által) annál csak idő kérdése és elkapja. Van akinél enyhe lefolyású, van akinél akut. Az influenzához képest a különbség hogy amíg az influenzánál "csak" rosszul vagy pár napig, addig a covidnál ha beüt a ménkű akkor mész a tepsibe, "jobb" esetben csak kórházi ellátás és visszamaradó hegesedés (károsodás) tüdőn és post-covid szindrómák nagyon hosszú felépülési idővel, vagy visszamaradó betegségekkel.

Nem kötelező oltani (egyenlőre), a te dolgod mennyit kockáztatsz, de előre nem tudod neked mit fog dobni a gép, döntsd el saját magad.

2021. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!