Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hogy Orban egy csapnival...

Lehet hogy Orban egy csapnivalo politikus, de azt elismerhetjuk igaz hogy jo kezelte a migrans dolgot?

Figyelt kérdés
Ugye 2015-tol van ez a barna csokiember aradat Europaba cimu tortenet, es o volt szinte az egyeduli aki egy allasponton volt a kezdetektol fogva. A mai napig tartja magat hozza, es mit bebizonyosodott tenyleg nem mukodik a multikultura, es csak a baj van vele.

2021. aug. 25. 19:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#6 "Ezekre a kétkezi, egyszerű munkákra miért nem a nyomorban élő cigányokat vonják be inkább, hogy ne kelljen eltartani őket? Belőlük van bőven, lenne elég munkaerő."

Bevonják őket.

EZÉRT dolgozik ma 800 ezerrel több ember mint 10 éve, miközben az ország lakosságának meg csökkent a száma.

2021. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%
Az eltelt ezer évben nem sikerült munkára fogni ezeket.Gondolod majd mostanában kedvet kapnak hozzá.
2021. aug. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Muráti Emőke 77 ***** válasza:
Ritka nagy ökör vagy kérdező, ráadásul gyűlölködő is
2021. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
25%

#1


Ragyogó komment.


Erre szokták mondani a többféle, szeretem-nemszeretem a másikat "ellenzék", hogy bizony a választásokat ELCSALJÁK.


Ja, elcsalják a választásokat olyan országban, ahol vannak megfigyelők, meg a szavazatszámláláskor meg úgy szavazás környékén összevesznek szinte vérremenően az ilyen olyan párttagú emberek.

Akarnák se tudnám emiatt elcsalni a választást.


Én magam részéről ezért hányok már a politikától.

Nem vagyok fideszes, -mert általában ez a rész jön ilyenkor-, hülye fideszes, de könyörgöm. Egymás tiszteletben tartása alapvető emberi normának kéne lenni.


Amit itt leírnak GYIKon is szinte bűn olvasni.


Fiatal vagyok még relatíve, csak 3 népsavazáson voltam, azt is megbántam. (amúgy az elsőbe éppen belecsúsztam.)


Szóval én azt hiszem kihagyom a mostani választást.


De milyen érdekes, hogy az egyik legjobb barátom - meg én is- elmondtuk egymásnak 2x is hogy kire szavaztunk, és totál ellentétek vagyunk, még sem estünk egymásnak.


Jó szórakozást.

2021. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Akarnák se tudnák*
2021. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Amúgy ez az ország menthetetlen véleményem szerint.

Amit írt az egyik kommentelő. Ugye ketyeg a demográfiai, nyugdíjbomba stb.


De majd jön Gyurcsány aztán lesz 16. havi nyugdíj meg minden házban 10 gyerek.

2021. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 qkker1 ***** válasza:

"Ezekre a kétkezi, egyszerű munkákra miért nem a nyomorban élő cigányokat vonják be inkább, hogy ne kelljen eltartani őket? Belőlük van bőven, lenne elég munkaerő."



Csak az a baj, hogy míg segílybű is elvannak, addig nem fognak dolgozni!

2021. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!