Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » (Szélső)jobboldaliak, konzerva...

(Szélső)jobboldaliak, konzervatívok! Mit/kit értetek LMBTQ alatt?

Figyelt kérdés

Ugye a kormány a gyermekvédelemmel összekapcsolva az LMBTQ megállítását tűzte napirendre. Emiatt felmerül a kérdés, hogy mit és kit tekintünk LMBTQ-nak? Szó volt itt óvodákba járkáló drag queenekről, pedofilokról stb.


Ugyanakkor az LMBTQ eredetileg a heterótól eltérő beálítottságú emberekre vonatkozó gyűjtőszó (leszbikus, meleg, biszex stb.). Ebből nem következik még semmilyen pedofília vagy óvodai látogatás stb. Az egy dolog, hogy a médiakampánynak köszönhetően az LMBTQ alatt az emberek a szélsőségesen öltöző felvonulókra, transzvesztitákra gondolnak.


Egy alapvetően konzervatív életvitelt élő leszbikus/meleg párt LMBTQ-nak tekintenétek? Akik napi 8-10 órában dolgoznak, tisztességesen adóznak, végzik a kötelességeiket. Csak annyiban mások, hogy azonos nemű párjukhoz mennek haza a nap végén. Nem aktivistáskodnak, nem járnak óvodákba és nem járnak felvonulni sem, hétköznapian öltöznek, nincsen szivárvány sem a lakásuk ablakában, sem a ruhájukon.


Ha például "Stop LMBTQ" feliratú táblával mennek, akkor mire gondolnak? Meg kell állítani bárkit, aki történetesen nem heteroszexuális vagy csak a mozgalom, lobbi megállítására? Ugyanis sok jobboldalitól hallani, hogy "négy fal között" csinálják és akkor nem probléma, illetve még a történelem nagy alakjai között is előfordult, hogy nem voltak heteroszexuálisok, mégis nagyot alkottak. Illetve a Fideszben is vannak.


És az is egy érdekes dolog, hogy többektől hallani, hogy ha mondjuk egy lány túl fiús vagy egy fiú túl lányos, akkor máris LMBTQ-nak skatulyázzák be, pedig simán heteró, csak más a stílusa, az adottságai, vonásai olyanok. A propaganda által felkorbácsolt gyűlölet tehát olyanokon is lecsapódhat, akinek semmi közük nincsen a lobbihoz, mozgalomhoz.



2021. aug. 26. 08:57
A kérdező szavazást indított:
LMBTQ alatt a szivárványos mozgalmat, a díszes, giccses felvonulásokat és embereket értem.
LMBTQ alatt azokat is értem, akik nem heteroszexuális emberek.
Egyéb, leírom.
33 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Ja, van a politikai LMBTQ, meg a magánélet. A másodikkal semmi bajom, a propagandával van. Ezért az első pontra szavaztam.
2021. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
A politikai LMBT a liberalizmus egyik alcsoportja, ahogy például a blm is.
2021. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
Náciként a magamutogatást,kérkedést látom ebben.
2021. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Politikai LMBT alatt mit értetek?
2021. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
LMBTQ alatt azt a nyomuló, arcátlan, erőszakos propagandát értjük, akik lobbit és brandet építenek a saját szexuális orientációjukra (Magyarországon ez még nem jellemző, de tőlünk nyugatra egyre inkább). Nem kerülgetem a forró kását, nem szokásom: arra játszanak, hogy minél több nem-hetero ember legyen. Bemennek az iskolákba, és befolyást gyakorolnak a gyerekekek szexuális identitására. Szándékosan a gyermekeket célozzák, hiszen egy bizonyos kor után stabilizálódik a szexuális identitás, onnantól kezdve már nem lehet befolyásolni. Csak vess egy pillantást a felvonulásaikra: hogyan öltöznek fel olyankor, hogyan viselkednek, hogyan nyilvánulnak meg. Normális ember így nem viselkedik.
2021. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

"Csak vess egy pillantást a felvonulásaikra: hogyan öltöznek fel olyankor, hogyan viselkednek, hogyan nyilvánulnak meg. Normális ember így nem viselkedik."


[link]


[link]


A pride-on felvonuló emberek (mint ahogyan képeken látszódik) 99%-ban így öltözködnek. Hát ez tényleg nem normális. Felháborító! És a legrosszabb, hogy ezek mindenhol ott vannak, ma is jöttem munkába és láttam, hogy valakin fehér póló és farmer volt!!!!!!!!!444!!négy!


(Persze tudom, hogy vannak kivételek és tudom hogy jön mindjárt a srác a 2 hete lementett, sőt könyvjelzőbe elmentett "dogman.jpg" képet linkelve, hogy "De iTt VaN aZ eLlEnPéLdA" ezért írtam, ezt megelőzve hogy az emberek 99%a öltözik és viselkedik úgy, ahogy az a képeken látszódik. De ugye ez annyira felháborító, hogy a média már nem hozza le, csak a szolidabb képeket mint az a híres dogman.jpg)

2021. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Elsősorban ennek a mozgalomnak aktivistáit értem ez alatt, nemi identitástól függetlenül.

Van meleg ismerősöm, aki köszöni szépen, de ezt magánügynek tekinti, sosem vonult fel, és nagyon sok mindenben nem is ért egyet az LMBTQ-val. Ő meleg, de nem is tekintem LMBTQ-snak.

2021. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%

Az LMBTQ alapvetően globalista politikai érdekeket kiszolgáló mozgalom.


Ha én szexuális kisebbséghez tartoznék, akkor hagynám a globalisták provokatív mozgalmát a sunyiba és önálló párbeszédet és önálló kompromisszumokat keresnék a társadalommal.

2021. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

"Egy alapvetően konzervatív életvitelt élő leszbikus/meleg párt LMBTQ-nak tekintenétek?"


Egy homokos 'pár' az minden, csak nem konzervatív.

2021. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

#6

A hangsúly nem azon van, hogy hány százalékuk öltözik úgy. Azon van a hangsúly, hogy a felvonuló tömeg értékrendjében ez a fajta viselkedés tolerált, sőt ez számít náluk különlegességnek, egyediségnek, "művészet"-nek. Mosolyognak rajta, menőnek tartják. Erre mondom azt, hogy ez nem normális. Kinek mi...

2021. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!