Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fekete-Győr András vagy Orbán...

Fekete-Győr András vagy Orbán Viktor? Ha most kellene eldöntened ki legyen közülük a miniszterelnök kit választanál?

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 15:10
A kérdező szavazást indított:
Fekete-Győr András
Orbán Viktor
46 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Aki nem Orbán. Ha az utcán szembejövő random csövest neveznék ki miniszterelnöknek, az is jobb lenne.
2021. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Fekete-Győr szerintem a világon semmire nem alkalmas, nemhogy miniszterelnöknek.
2021. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Fekete-Győr! Orbán a világon semmire nem alkalmas, nemhogy miniszterelnöknek ahogy azt az élet 12 éve bizonyítja.
2021. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom.
2021. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
0%
1-es válaszadó. Nem értek veled egyet, nem vagyok Fideszes, se Orbán kedvelő. Alapvetően azt gondolom, hogy mivel a probléma az ország vezetésével rendszerszintű, ezért senkit ne várjanak a magyar emberek aki esetleg nem lop. Nem fog ilyen miniszterelnök jönni. Rossz ezt hallani vagy nem, ez az igazság. De ennek ellenére, szerintem így is Orbán a legjobb választás. Ugyanis lehet, hogy lop (sőt, biztos), lehet, hogy korrupt, de legalább visszaad valamit a nép számára adókedvezmények, támogatások stb. formájában. És biztos vagyok benne, hogy ezt se Fekete-Győr, se Dobrev, se Karácsony, se senki nem tenné meg.... De ők is lopnának és korruptak lennének. Ezért biztos, hogy szét fognak szedni itt a kommentszekcióban, de állok elébe.
2021. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
5: keress a Mi hazánkban olyat aki korrupt ot lenne, vagy bármilyen mutyiba került volna.. Nem fogsz találni, Toroczkai is egy teljesen válalható figura.
2021. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Akárki, csak ne Orbán. Még Fegyőr is százszor jobb lenne.
2021. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
6: Igen, ezt nem ártott volna tisztáznom. Úgy értettem, ha esetleg hatalomra kerülne, abban az esetben lenne korrupt bárki. Még a Mi Hazánkosok is, sőt még valószínűleg akár te vagy én is.
2021. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#5

"nem vagyok Fideszes" >> "ennek ellenére, szerintem így is Orbán a legjobb választás" - Kezdhetted volna az elején a coming outtal.

2021. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
43%
9: Igazad van! Bocsánat! Akkor: ,,Fideszes vagyok.” —-> ezért így gondolkodom. Csak ha a coming outtal kezdem, akkor nem biztos, hogy végigolvassa mindenki.
2021. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!