Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis van Magyarországon...

Mégis van Magyarországon Transzvesztitákkal megtartott LMBTQ érzékenyítés?

Figyelt kérdés
Valós veszélytől véd a gyermekvédelmi törvény? [link]

2021. aug. 28. 16:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, először nézz utána, hány sajtópert vesztett önmagában a kormánymédiából az Origo az utóbbi években.

Aztán papolj hitelességről.

2021. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
45%
Srácok, a kérdező kérdésenként kb 5-8000 forintot markol fel, attól függ, mennyi választ kap (mekkora elérése van a kérdésének). Ne dőljetek be, ne is kommenteljetek rá.
2021. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
29%

Nemrég a Liszt Ferenc téren táncolt GYEREKEKNEK egy transzvesztita. Keressetek rá. Ennyit arról, hogy Magyarországon ez nincsen.

Lehet védeni a védhetetlent kedves "haladók", de a tények egyre inkább arcon fogják vágni a társadalmat, és a magyar soha nem volt annyira hülye, mint a nyugati elkényelmesedett ember. Ide nem fog bejönni az elmebeteg értékrendetek abban biztosak lehettek, mert itthon az érzékenítésnek nevezett agymosással nem lehet választást nyerni. Ezzel majd '22-ben szembesültök.

2021. szept. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
74%
23: te meg hiába ringatod magad abban a hitben, hogy fizetést kell bárkinek adni azért, hogy rúgjon a szemtelen pofátokon egyet, mert elárulom, ezt bármelyik jóérzésű ember megteszi akár ingyen is.
2021. szept. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
51%
06:23: egyébként a Fudan egyetemről vagy a sztrádák koncessziójáról mi a véleményed?
2021. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
9%

#25

Nem a 23-as vagyok, de azért erre reagálnék.

Miben rossz neked, hogy egy Kínai egyetem jön az országba? Talán az a gondod, hogy nem csillivilli divatos amcsi egyetem?

2021. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
65%
Talán az a csekély 500 milliárd forint, amit a magyar állam költ rá?
2021. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
25%

09:53


Mi van, megint megy a terelés? Kényelmetlen a téma?

A komcsi egyetem ne jöjjön ide az a véleményem, viszont ugyanígy a transzok és melegek is takarodjanak el a gyerekek közeléből vissza a melegbárjaik mélyére.

2021. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
09:53: a terelés éppen az, amit ti műveltek, a kormánynak kényelmetlen témákról. Annyira átlátszó, hogy tényleg csak a fizetett provokátorok és az agyhalottak dőlnek be neki,
2021. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
43%

17:55


Annyiszor megkapom ezen az oldalon, hogy fizetett provokátor vagyok, hogy tényleg jó lenne már ha valaki fizetne ezért. Sajnos a valóság keményebb, mint ahogy a te kis véleménybubidban elképzeled: vannak még normális emberek és jobboldalinak meg fidesz nyaloncnak sem kell lenniük ahhoz, hogy a gyomruk kiforduljon a pedofil pederaszta létformától, amit próbáltok idehaza is meghonosítani.

2021. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!