Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki menjen be szexuális felvilá...

Ki menjen be szexuális felvilágosítást, érzékenyítést tartani az óvodákba?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 20:36
A kérdező szavazást indított:
Pap, vagy erre kiképzett egyházi személy.
Szakemberek: védőnő, iskolaorvos vagy iskolapszichológus.
Olyan homoszexuális emberek, akik nem aktivisták és nem részei az LMBTQ politikai mozgalomnak.
LMBTQ aktivisták: melegek, transzvesztiták és nemváltáson átesett emberek vagy ezek szimpatizánsai.
Csak a szülő végezhet felvilágosítást, vagy az ő engedélyéhez kötve a fentebb említett valamely személyek.
57 szavazat
1 2 3 4
 1/38 mindentudó99 ***** válasza:
88%
Senki.
2021. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%
Úgy van, senki.
2021. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
39%
Unalmas... foglalkozz már valódi problémákkal pl a tanár és orvos hiánnyal kérdező.. ébredj már fel....
2021. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
95%
Oviba? Senki.
2021. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
95%

Én is csatlakozom, senki.


ISKOLAorvos és ISKOLApszichológus oviba?

2021. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

5: hát, inkább az mint ez, gondolom én:

[link]

2021. aug. 29. 20:53
 7/38 anonim ***** válasza:
48%

Úgy becumiztad kérdező ezt a drag queenes érzékenyítést mint 2015-ben a migránsozós kampányt. Nem veszed észre, hogy csak a gyenge és hibásan kormányzó hatalmát fogcsikorgatva örző vezetők csinálnak eféle gyűlölet és méegbélyegző kampányt. Aztán majd ne csodálkozz ha majd elégtelen orvos miatt, egy kórházi fertőzés miatt fogsz haldokolni a kórházban egy műtét után, majd akkor átértékeled...


[link]


[link]

2021. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

7: gondolom, te írtad a 3-as választ is. Van persze egy csomó más probléma is, amiért tehetne többet a kormány, igazat adok.

Azonban ez nem tudom hogyan semlegesíti a kérdésben felvetett problémát.

Becumizásról nehéz úgy beszélni, hogy teli a net képekkel, videókkal. Vagy ezeket is a fidesz photoshoppolta össze?

2021. aug. 29. 21:01
 9/38 A kérdező kommentje:

7: illetve idáig 8-an szavaztatok arra a válaszlehetőségre, amely szerinted nem is létezik.

Elég nagy támogatásnak örvend a dolog ahhoz képest, hogy csak a fidesz találta ki.

2021. aug. 29. 21:03
 10/38 anonim válasza:
74%

6. Az tuti, de szerintem oviban nem is kellene ez az egész, hadják már őket autózni a szőnyegen és ásni a homokozóban.


Nem hiszem, hogy iskola kezdődésű emberek járnának az ovikba ilyenek (vagy más) miatt, de ha mindenképp választani kell nekem is ez a legszimpatikusabb.

2021. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!