Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki menjen be szexuális felvilá...

Ki menjen be szexuális felvilágosítást, érzékenyítést tartani az óvodákba?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 20:36
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
Ja és csak azért linkeltem be a video klipet, mert én bár 30 vagyok, de 16-20 éves korom között, pont azért hallgattam a Placebot, mert nyíltan énekeltek benne a melegségről is vagy a képlékeny a szexualitásról, ami megerősített abban, hogy nem én vagyok a hibás termék, ahogy az egyházam, vagy más belém próbálta súlykolni...
2021. aug. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Feketeruhasember ***** válasza:
Én elvesztettem a fonalat annál a résznél hogy szeretnétek e hogy drag queen-ek menjenek be óvodába és/vagy iskolába?
2021. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
100%
Oda senki.
2021. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Feketeruhasember ***** válasza:
100%

"Oda senki."


Iskolát is írtam.

2021. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
6 év alattiaknak szexuális felvilágosítás? MI_SZÜKSÉG_VAN_RÁ?
2021. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Se óvodába, se iskolába. Egy heteroszexuális ember se mehet be csak úgy a szexuális életéről beszélni, és ez így helyes. Ha valaki, akkor biológia tanár, iskolapszichológus tarthat felvilágosítást, de random emberek ne menjenek be beszélni az életükről. Elfogadjuk a normalitástól eltérő létezését egy pontig, de már kezdik túlfeszíteni a húrt a deviánsok.
2021. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
36-os de bizony az iskolákba bemehetnek érzékenyítők, pl ex alkholisták, ex szerhasználók, romák, mozgáskorlátozottak, vakok, siketek, tudod anyám csípőficamos volt és gyermekbénuláson is átesett, és mégse szeperálták el, hanem teljesen normál általános iskolába és gimnáziumba járt, aztán tanítónő lett és szült 4 gyermeket egy férfitól aki egyébként az édesapám volt.
2021. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Oké kicsit akkor most összemosom a kettőt: ovodába azért ne de máshova csak szülői engedéllyel és pont erre kiképzett személyek pl. pszichomókus. !ez az én véleményem kérlek ne támadjatok le!
2021. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!