Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A KDNP ahelyett, hogy a...

A KDNP ahelyett, hogy a szegényeket támogatná, inkább vadászati világkiállítást rendez 80 milliárdért?

Figyelt kérdés
A kormány zsidó-keresztényekről beszél, magukat értenék alatta? Mikor azt mondják 400 millióba lesz a kiállítás, már 80 milliárdnál tart, és a kertészeti egyetemistákat ingyen dolgoztatják? 80 milliárdba zsebpénz már nem fért bele?

2021. aug. 30. 06:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
15%

Szegenyekkel is foglalkozva van! Es az elet is megy tovabb.


Az, hogy vannak programok az orszag eleteben, hogy rank figyel erre a par napra a vilag, ettol enm lesz se tobb sem kevesebb a szegenyeknek.

2021. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó te elég ostoba vagy.
2021. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#20 Látom nem sikerült elolvasnod ANNAK AZ EGYETEMNEK a dokumentumából bemásolt idézeteket.

Az én fiam egyetemén is másképpen megy a szakmai gyakorlat, azonban náluk soha nem szorgalmi időszakban van, hanem kötelezően a szorgalmi időszak után. Ezért kellett neki nyáron 6 hetet a gyakorlatával töltenie.

Más egyetem, más szabályok, mást vállaltak a képzés kezdetekor a hallgatók.

2021. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Deff ***** válasza:

De ott egy szóval sincs, hogy az egyetem határozza meg kötelezően a szakmai gyakorlat helyszínét.Azzal nem is lenne semmi baj ha ez egy ténylegesen önkéntes lehetőség lenne, amit elfogad szakmai gyakorlatként az egyetem. És lehet szép mesét mondani hogy milyen szakmai feladataik lesznek ,de nekem minden ilyennel csakis olyan tapasztalatom volt hogy majd a senki más nem akarja típusú feladatokat kapják.


És itt egy kis ízelítő ,hogy mi még a gond vele:

[link]

2021. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Minálunk meg pont szorgalmi időszakban esett az összes szakmai gyakorlat és volt hogy túl futottam ezzel át a vizsga időszakba és emiatt következő szemeszterbe számították be.


De akkor is van döntési joga a hallgatónak, sőt kell is hogy döntési joga legyen, abban, hogy ne év elején közöljék vele, hogy már pedig itt kell teljesítened a szakmai gyakorlatot, mert ez nem igazságos, meg unfair azokkal szemben akik a kutatási szakterülethez keresnek szakmai gyakorlatot. Ugyanis lehet, hogy a mostan kötelezett természetvédelmi mérnök hallgatóként, lehet, hogy ellenzi a vadászatot és etikailag kifogásolja az egész vadászati kiállítást. Akkor azzal mit csinálsz?

2021. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!