Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes vagyok, de megroppant...

Fideszes vagyok, de megroppant a bizalmam a kormányban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tetszik a kormány LMBT uszítása, mert utálom azokat a melegeket, akik direkt provokálják a körölöttük lévő embereket. De zavar, hogy ugyan azért a munkáért Ausztriában 800 ezerrel több pénzt kapok, meg az is, hogy nagyon közeledünk a kelet felé. Meg bírom Gyurcsányt, mint embert, nem politikust.

2021. szept. 1. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kilences manipulálsz, mint pl. az egyház, meg a politikusok. Honnan az fenéből tudod, hogy mit diktál a szívem?!
2021. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden meleg, olyan, mint amilyennek a kormány beállít minket. Legalább 90%-unk teljesen normális, átlagos ember.

A fizetésről nem a kormány tehet. Legalábbis csak kis részben. A stadionokat másra is lehetett volna költeni...

Az engem is nagyon zavar, hogy az EU helyett kelet felé közeledik a kormány. Szerintem egyáltalán nem követendő példa az, ami Oroszországban (szólás- és sajtószabadság hiánya, kisebb szintű diktatúra), vagy Kínában (kommunizmus) megy.

Gyurcsány szerintem is jó ember, de miniszterelnöknek nem való. Nem is jelölik...

Én ellenzéki vagyok, de csak te tudhatod, hogy számodra melyik párt a kedvesebb.

2021. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha megtorpant a bizalmad a fidesz ben, akkor imádkoz többet és kérd az urat nyissa fel elmédet,szivedet s ne kisértsen a Soros. Ima és hit, ezek erősítik a fideszbe vetett hitett, és persze a szócsöveg kitartó hallgatása,m1, Kossuth radió, index,origo... Óvakodj a többitől, mint a kénköves tűztöl (irónia, ha nem esett volna le)
2021. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Válaszd ugyanazt, és kész.
2021. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Sopd le fletot,kamucsek.
2021. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Halgass a szívedre, ami ugye bal oldalt van...
2021. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!