Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Fidesz hívők hogyan fogadjá...

Az Fidesz hívők hogyan fogadják, ha jövőre leváltódik a Fidesz?

Figyelt kérdés
Vajon higgadtan és méltóságteljesen veszik majd tudomásul a vereséget vagy pedig balhéznak és őrjöngenek majd mint 2006-ban is tették?

2021. szept. 1. 20:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%
Én nem vagyok Fideszes, és nagyon szeretném, ha leváltanák őket de szerintem amilyen hülye a magyar, megint meg lesznek választva 😭 és akkor én tuti húzok innen el
2021. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
44%
Már csomagolhatsz is! Ajánlanám Ukrajnát, ha itt nem tetszik! Először ott kellene helytállni, nem a "gazdag" nyugaton.
2021. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó : szerencsére szabad világban élünk, mindenki azt csinál amit akar, így nyugodtan mehetek a gazdag nyugatra. Már miért kéne nekem Ukrajnába menni? Azért, mert te azt mondtad? Na ne röhögtess...
2021. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%

#13

Én csak azt nem értem, hogy miért vagy még itt? Mi tart vissza?

2021. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
44%

#13


Már most mehetsz. Szevasz! Mehetsz a globalista nyugatra.

2021. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
67%

Akkor vicces évek következnek.

Röhögni fogok a nyomorultaknyokon ,mint most a fővárosi 'sikereken'.

2021. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 árokpart ***** válasza:
39%
Nem váltódik le , mert nincsen kire őket leváltani. Vagy teljes rendszerváltás legyen a rendszerváltó nemzeti civilekkel ha erre nincsen igény akkor inkább maradjon a Fidesz.
2021. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 árokpart ***** válasza:
42%
15-ös Lehet sok minden rosszat mondani a migránsok miatt a nyugati országokról viszont a szociáldemokráciát és a szabad fegyvertartást igazán átvehetnénk tőlük.
2021. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
57%
Valamiért az az érzésem egy rövid ideig az lesz a helyzet mint amerikában trump leváltása után. Persze majd elkezdik hogy "a gyurcsány és az ellenzék mekkora káoszt okozott" de majd csak felfogják. persze aki normális az szépen elfogadja az eredményt.
2021. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
44%

"Először ott kellene helytállni, nem a "gazdag" nyugaton."

Miért?

2021. szept. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!