Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható hogy Magyarországon...

Várható hogy Magyarországon is kitiltják a nőies férfiakat/férfias nőket a tv-ből?

Figyelt kérdés

A kínai kommunista párt kitiltja a férfias nőket,nőies férfiakat az összes helyről ahol láthatják őket a gyerekek.


[link]


Itt is lehetséges hogy updatelik a pedofil törvényt,ezt is belevéve?



2021. szept. 2. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Kormányváltás esetén minden lehetséges... (Igaz, akkor Dobrev Károly sem szerepelhet többet a médiában...) :D

[link]

2021. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Hál istennek nálunk nem nagyon kell.Nem igazán láttam eddig olyan "nőies férfi" vagy "férfias nő" alakot,bár az is igaz,hogy nem sűrűn nézek tv-t akkor is bűnügyi sorozatokat és akkor sem a magyar vackokat.


De alighanem a cenzúra erre is vonatkozott attól függetlenül,hogy nem tértek ki rá.

2021. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem a kínai pártnak ez egy értelmes döntése.

A legrosszabb látvány, egy férfias nő.


Egy nő legyen nőies.

2021. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
A nőies férfi se gusztusosabb.
2021. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Én egyre jobban csípem Kínát, azt kell mondjam.
2021. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=neVi1cfUAdE akit tényleg kikellene tiltai a feleségével együtt
2021. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!