Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók miért egy...

Ellenzéki szavazók miért egy kormányváltástól remélik hogy megjavul az életük ha saját magukért nem tesznek semmit?

Figyelt kérdés

Robotolnak a gyárban, mekiben, stb.. aztán a fideszt okolják, hogy nem 1 milliót keresnek havonta és azt remélik hogy majd ha jön Dobrev Klárika meg Karigeri akkor hirtelen kolbászból lesz nekik a kerítés?


Rá kellene jönni, hogy nem a kormánytól kell elvárni a saját életük fejlődését hanem maguktól, egyébként meg a Fidesznek hála minden rendelkezésre áll ehhez.


Majd mikor jönnek a megszorítások ellenzéki összefogás alatt akkor lehet hápogni


2021. szept. 3. 19:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
39%
Mert azt hiszik a Mikulas hozza a csomagot, a golya meg a kisbabat :)))
2021. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
40%
Mert mindig egyszerűbb mást hibáztatni a saját bénaságodért. A legegyszerűbb a kormányt. :)
2021. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
53%
Mi a bajod a mekiben dolgozokkal, hogyma mar a 10. ilyen kerdest irod ki?
2021. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
19:37: én sejtem. Ő pucolja náluk a klotyót.
2021. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

#3


Semmi bajom sincs velük, amíg nem panaszkodnak, hogy csak ennyit meg annyit keresnek a mekiben és ez a Fidesz hibája nem a sajátjuk

2021. szept. 3. 19:55
 6/34 anonim ***** válasza:
78%

Senki nem vár csodát az ellenzéktől, azt várjuk, hogy újra egy normálisan működő demokrácia legyünk, ne egy ázsiai-típusú urambátyám autoriter rendszer.


[link]

2021. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
69%

19:55: én még egyetlen ellenzéki szavazót sem láttam, aki ezen az oldalon a Meki miatt siránkozott volna.

Szerintem ne igyál gyógyszerre. Nagyon ártalmas.

2021. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Minden állampolgár jobb esélyekkel indul egy olyan országban amit nem egy fideszmaffia szerű képződmény lop szét de csutkára. A kevésbé szétlopott ország adta jobb esélyben bíznak az ellenzékiek.
2021. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%
Én jól keresek CNC programozóként, majdnem félmillió havonta. Viszont ettől még nem leszek fideszes (amúgysem ő fizet nekem bért). Büszke ellenzéki vagyok, és azért lenne jó a kormányváltás, mert ha valaki sokáig van hatalmon, akkor a fejébe száll, elhiszi, hogy mindenható, elszakad a valóságtól. Olyan rendszert épít ki, amiből később képtelenség lesz kirobbantani, és ez nem egészséges. Maximum 2 ciklust engedélyeznék mindenkinek.
2021. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

#9


Fidesznek hála kereshetsz ilyen jól, nem hozták volna ide az autó gyárakat stb. hanem jó balos módjára csak kiárulták volna az országot akkor elárulom neked, kb 200 ezer forintot kereshetnél CNC-sként

2021. szept. 3. 20:20
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!