Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a muszlimok átvennék a...

Ha a muszlimok átvennék a hatalmat Európa felett, akkor a liberális-demokrata szavazóknak mennyivel lenne jobb élete?

Figyelt kérdés
Hiszen ők erre vágynak, azért erőltetik a bevándorlást. De mit tud nekik nyújtani egy muszlim vezetés?

2021. szept. 5. 09:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Akkor talán nem lennének ilyen idióta kérdések, mint ez.
2021. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%

Én sem értem, hogy pl egy liberális nő milyen előnyöket profitál egy muszlim rendszerben. Eleve ott nem is lehetne még liberális sem, nőként a presztizse pedig lecsökkenne nagy mértékben.

Bár napjaink Európája nem a realitásokról híres, hanem az elmebetegek álomvilágáról.

2021. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Az a rossz hírem, hogy a szélsőséges muszlimok ugyanúgy konzervatívok, mint te, csak elvakultabbak. Ha úgy "vennék át a hatalmat", hogy liberálisok, és mindenki számára biztosítanák a személyes szabadságot, akkor boldogabb hely lenne Európa, mint most. ;)
2021. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

3

Talán első lépésben a nőknek egyenrangúaknak kéne lennie a férfiakkal.

Na erre várhatnának.

Aztán ott vallás, amit egy liberális-demokrata erősen kritizál. Na most ehhez egy muszlim vezetés miként állna, amikor kritizálják mondjuk Mohamedet?

2021. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
14%
Mindedj csak ne Zorbán!4négy!!
2021. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
A liberális-demokrata nem kritizálja a vallást, hanem azt vallja, hogy bármit csinálhatsz, amíg más embert nem sértesz meg vele.
2021. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy vágyunk erre. Arra vágyunk, hogy szeretet legyen és ne legyen rasszizmus, nők elnyomása, homofóbia, migránsellenesség stb. Egyébként a liberalizmus célja a törvény előtti egyenlőség és a szabadság. Nem akarjuk azt se, hogy a fehérek ellen irányuló rasszimus legyen vagy a nőknek többletjoga legyen stb. Én például betiltanám a cigányság támogatását és ehelyett egy mindenkinek szóló támogatást vezetnék be, hogy egyenlőség legyen. Én úgy gondolom, hogy a cigányok, zsidók, arabok, négerek ugyanolyan emberek, mint mi. Az iszlám azért nem lenne jó, mert elnyomja a nőket, ennek ellenére tisztelem ugyanúgy, mint a keresztényeket. Én alapvetően viszont a keresztények pártjára állok, mivel nagyon szimpatikus az Istenük, különösen az ószövetség Istene. Én úgy gondolom, hogy a kormánymédia egy torz képet akar adni a világ jelenségeiről, illetve felnagyít problémákat. Ugyanezt játsza el a baloldali média, csak más dolgokkal. Ezekért nem támogatom egyik oldalt sem.
2021. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

6

Akkor csak itthon divat, hogy mindenféle debilnek elhordják a keresztényeket. Amit leírtál annak elméletben így kellene lennie, de a gyakorlat elég kiábrándító.

2021. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 hypno ***** válasza:
53%

#7


Az ugye meg van, hogy az Ószövetség Istene az ugyanaz mint az Újszövetségé és az Iszlámé.

Az egyetlen különbség, hogy a keresztények egy részének Jézus is isten, a többieknek meg nem.

2021. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#9 Igen.
2021. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!