Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Moderna-botrányról aki...

A Moderna-botrányról aki hallott (hogy szennyeződést találtak benne) az nem tud valami nem konteós linket, amin legalább félhitelesen visszakövethető, hogy mikortól lehetett, melyik "csomagtól" ez a szennyeződés?

Figyelt kérdés

Mert pár családtagom Modernával oltották, de még tavasz elején.

Arra lennék kíváncsi, hogy ugye fel van írva a LOT szám a kártyán, hogy vajon a szennyezettből kaphattunk-e?



#oltás #Moderna #moderna oltás
2021. szept. 5. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Valószínűleg ezt az infót a legnagyobb titokban őrzik, szóval kétlem hogy erről hiteles forráshoz lehet jutni.
2021. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csekkoltam az utolsó lot számot, nem találtam. De Japánban találtam számokat. De nem is igazán értem a sztorit, mert Japánban bukkantak erre, de Spanyolban is(?) "palackozzák", aztán ezen is Spanyolország van.
2021. szept. 5. 17:32
 3/13 anonim ***** válasza:
2021. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ezt néztem, és ismerem a videóit.


De nem értem, hogy most eleve szennyezettek lehettek a moderna vakcinák kezdetektől, vagy most lettek szennyezettek?

Meg itt vannak érdekes dolgok, ahogy a videóban fogalmaz a Dr. hogy "Fél Európán át SVÁJCBÓL(!) utaztatják, hűtve.

2021. szept. 5. 17:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4


A videóból az derül ki,hogy a cég magyarázkodása szerint a spanyolországi gyárban a fiolák töltésekor kerülhetett a szennyezés a vakcinákba.

--------------------------------------------------------------------

De egyébként korábban más vakcináról az Astra Zenecáról is voltak olyan hírek,hogy abban is találtak szennyezést...

[link]

2021. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Most akkor inkább valószínű mint inkább nem, hogy az említett adagban (tavaszi) van szennyeződés?

Spanyolországi gyártás ott a kartonon.

2021. szept. 5. 18:05
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Mindegyik vakcinában van "szennyeződés", mert direkt teszik bele.
2021. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az oltásellenes hülye dumát, meg hogy becsippelnek a gyíkzsidóemberek hagyjuk, mert hülyeség.


A vírus valós sajnos, ott konteóznátok inkább ami nyilvánvaló, hogy a vírus leple alatt a világban mi zajlik. Ott találnátok izgalmakat, de nem, csippet meg tömény higanyt, fémet már ti kimutattatok benne.

2021. szept. 5. 18:20
 9/13 A kérdező kommentje:

..fémet már ti konteósok kimutattatok benne a netről.


Szennyeződés érdekel.

2021. szept. 5. 18:27
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

6



A videó szerint bár folyik a vizsgálódás a gyárban de a munkát nem állították le.Amennyiben valóban ott került bele a szenny és az eset kivizsgálása közben ugyanúgy folytatódik ott tovább a munka,akkor meg van rá az esély,hogy a hiba megismétlődik.

2021. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!