Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Eukarisztikus dáridón...

Az Eukarisztikus dáridón részt vevő rengeteg ember mind vidéki bigott vallásos ember?

Figyelt kérdés

Anyám azt mondja, hogy Budapesten még többen járnak templomba. Nehéz elhinni mikor tele van külföldiekkel, romkocsmákkal, fiatal liberális értelmiséggel és iszákos alkoholistákkal meg csaló/újgazdag gazemberekkel. Nem hiszem, hogy ők azok akik részt vesznek ezen a bigott parádén. Ami meglepő, hogy sok fiatalt is láttam köztük és szégyen nem szégyen de csomó jó csajt láttam énekelni/táncolni.


Vagy tévedek és anyámnak van igaza?



2021. szept. 5. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A vallásos és hívő nem összetévesztendő.
2021. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
nemzethykhereszthény fidesztálibok
2021. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Külföldiek talán nem járhatnak templomba?

Amúgy meg igen is Budapesten is sokan járnak templomba.

2021. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
70%
Miért lenne bigott az, aki egy találkozóra elmegy?
2021. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Bigott, nem hiszem.
2021. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Fekete Pákó is fellép? Keresztény-konzervatív körökben elismert művész. Stílszerűen egy ereszen ereszkedhetne le a színpadra...
2021. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen révületekbe megy mindenhonnan bigottan vallásos szeemély: onnan ugyanúgy, ahol messzi van a bekötőút, és a nagyvárosokból is egyaránt.
2021. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem tudom feltűnt-e a rendezvény nevében a "nemzetközi" szó. Tehát elég sok külföldi is van.


Másrészt: a 2010-es népszámláláson 3 millió 870 ezer ember vallotta magát katolikusnak az országban. Ehhez képest még kevesen is voltunk. Persze ez nem meglepő, mivel sokan nem tartják amúgy a vallást.

Én amúgy az agglomerációban élek, Budapesten dolgozom, szóval nem tudom mennyire számít ez vidéknek. Nem tartom magam bigottnak.

Sajnálom, ha fáj neked, hogy más szeretne ünnepelni és fontos neki ez az (egyébként nemzetközileg is jelentős) esemény. Szomorú életed lehet, ha ilyen szinten befolyásol az, ami másfelől meg nem érdekel vagy utálod.

Engem katolikusként nem zavarna, ha mondjuk egy zsidó nemzetközi világesemény lenne Budapesten. Sőt, kívánnám, hogy vigyék el a magyarok jó hírét a világba. Függetlenül attól, hogy én nem vennék részt egy ilyen eseményen, mert másban hiszek.

2021. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!