Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz betiltotta az oltatla...

A Fidesz betiltotta az oltatlanoknak a fogorvoshoz járást a foghúzáson kivül?

Figyelt kérdés

Valami új rendelet volt egy hete, az egyik kollégám nem mehetett tömésre mert az orvos védettségit kért tőle, és csak foghúzás esetén lehet eltekinteni tőle.

Nevetséges utolsó diktatúra



2021. szept. 6. 16:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
18%
Ösztönözni kell azt, akinek nincs elég esze magától, nagyon helyes.
2021. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%
#1 Akkor szurasd be az én adagomat is magadnak mert én benem adom
2021. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2021. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
23%
#2 Idovel akkor se munkad se semmid nem lesz, es semmit nem fogsz tudni csinalni.
2021. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%
Úgy tudom, friss pcr tesztet is elfogadnak. Persze ezt már saját költségen.
2021. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 mindentudó99 ***** válasza:
72%
Orvosi ellátás fogtömés műtét így megy. Már régóta. Nincs betiltva tesztel mehetsz biztos. Hajráá.
2021. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak akut ellátásban részesítenek oltatlanokat ha nem tudják kiperkálni a két tesztet vagy a kituggyahányat ugye, nagyon sok olyan fogászati ellátás van amihez ugyanis több megjelenés szükséges. Viszont a tapasztalat azt mutatja sajnos, hogy az orvosok akut eseteket is megtagadnak ellátni. Megdöbbentő, hogy a szomszéd nénit lüktető fogfájásával simán elhajtották, teljes aljasság ami most megy. Orbánt várja a pokol szerintem.
2021. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Karácsony alkalmatlan.
2021. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
72%
A nácik is úgy kezdték, hogy egyre több helyről kitiltották a zsidókat. Jobb, ha felkészülünk a koncentrációs táborokra, aztán gázkamrába küldik, aki nem béget gondolkodás nélkül a hatalomnak.
2021. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
59%
Tegnap voltam fogkö leszedésen privátban. Semmit nem kért az orvos, csak a lóvét
2021. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!