Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tízmilliárd forint ellopása,...

Tízmilliárd forint ellopása, ez az Elios ügy,senkit nem érdekel?

Figyelt kérdés
Várhatóan nyilvánosságra hozzák az ügy aktáit!
2021. szept. 7. 08:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Senkit nem érdekel, mert Karácsony alkalmatlan.
2021. szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mekkora hülye vagyok, hogy nem látom be, semmi gond ezzel az egész fidesz rendszerrel, hiszen Gyurcsány a hibás és azok akik látják az igazságot! Tudjátok egy ideje már figyelem és résztvevője vagyok ennek az oldalnak. Azt látom, hogy van itt 8-10 bérfirkász aki a fideszt védi, isteníti. De, a ti véleményetekre nagy ívben teszek! Legalább ide is folyamatosan kiírom a sz@rságokat, hogy ne vesszen a feledés homályába.
2021. szept. 7. 10:56
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Hozzák csak nyilvánosságra.... mondom ezt Fideszesként!!
2021. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
35%

12# te mint fotelforradalmár, igazán feldolgozhatnád, hogy Gyurcsány Ferenc, mint DEMISZ vezető, hogyan nyúlta le az úttörő vagyont....az akkor nem kis lóvé volt.

Idításképpen; hogy lett a DEMISZ jogutód, nézz utána az akkori utolsó pillanatban akadályt jelentő jogszabályok kijátszásának, ajánlom a csillebérci tábor és a budapesti székház körüli ügyletekre és személyekre fókuszálj.

De ha gondolod, körbejárhatod a Motim- Altus kérdéskört, fókuszban Gyurcsány anyósának banki hitelére.... jó szórakozást!!

2021. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
42%

A két és fél pipás elmebeteg látom megint a 14 komment felét egyedül írja :)


De mesélj már, hogy van az, hogy a 14-es komment szerint Gyurcsány úttörővagyona releváns történet, de a 4-ben viszont azt írod, hogy az Elios senkit nem érdekel már, mivel 10 éves sztori?

2021. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%
15# Csaj szólok, mivel holtvágányon közlekedsz a 4# est nem én írtam. Én a 14# est írtam....😲
2021. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%
15: na megjött a zakkant, aki szerint mindenki ugyanaz a a bérkommentelő... XD
2021. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%
#14 te is körbe járhatnád azt, hogy hogyan lett orbán győzőnek bányája, mitől nő úgy Rogán háza és hogy lett magyarország leggazdagabb embere egy értelmi fogyatékos (lőrinc), még sok ilyen dolog van.
2021. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#15 Mikor fogod már fel, hogy attól mert kb. 50%-on vagyunk még nem leszünk ugyanazok?

Sokan vagyunk "két és fél pipások", ahogyan sokan vannak "háro és fél pipások" mint te is. Vagy az összes ilyen komment a tied?

Azért elég szánalmas, hogy látsz egy kommentet ami értelmesen mond véleményt, te máris elkönyveled hogy ugyanaz az ember írta.

Csak szólnék, én a #8-ast írtam egyedül, a többit meg mások

2021. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sokakat érdekel.
2021. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!